07:00

Liverpool, eliminata din Cupa Angliei - Explicatiile lui Jurgen Klopp dupa esecul cu Chelsea

Liverpool are trei infrangeri in ultimele patru partide disputate, iar ultimul esec i-a adus eliminarea din Cupa Angliei 0-2 cu Chelsea, in optimi). Jurgen Klopp a recunoscut ca formatia a facut multe greseli pe Stamford Bridge, dar nu se ingrijoreaza. Am apreciat reactia echipei, a spus tehnicianul german. continuă pe Hotnews

Umilinta pentru Ianis Hagi. Jurnalistii au dat verdictul dupa ce Glasgow Rangers a fost eliminata din Cupa Scotiei

Steven Gerrard i-a cerut lui Ianis Hagi sa continue performanta daca doreste sa castige un transfer permanent la Glasgow Rangers, care au prima optiune de a-l cumpara. Iahnis a fost o revelatie de la sosirea, ca imprumut, de la Genk in ianuarie. Umilinta pentru Ianis Hagi Ianis Hagi a devenit rapid un favorit al fanilor .

Pariati pe Chelsea - Liverpool in Cupa Angliei

Meciul zilei in fotbalul european le aduce fata in fata pe Chelsea si Liverpool in cea mai veche competitie din lume, Cupa Angliei. Cine castiga merge in sferturi! .

VIDEO Cupa Angliei: Arsenal, prima echipa calificata in sferturi

Arsenal a obtinut calificarea in sferturile Cupei Angliei, dupa ce a invins-o, scor 2-0, pe Portsmouth, singura echipa din liga a treia prezenta in optimile competitiei. Partida a avut loc pe Fratton Park Portsmouth).

Poli Iasi elimina Craiova din Cupa Romaniei dupa un meci nebun

Partida clasica de Cupa Romaniei in Copou, cu cinci goluri, rasturnari de scor si un final interzis cardiacilor.

actualitate, 07:00