16:00

LiveTEXT Euro 2020: Italia vs Spania 1-1 (Rep. II) - 81 Morata egaleaza FOTOGALERIE

Italia si Spania se intalnesc in prima semifinala de la Euro 2020, marti, pe Wembley. Partida va incepe de la ora 22:00, va fi transmisa in direct pe ProTV si LiveTEXT pe HotNews. ro. continuă pe Hotnews

LIVE Italia - Spania, prima semifinala la EURO 2020

Marti seara, de la ora 22:00, transmitem live text in aceasta pagina prima semifinala de la EURO 2020, meciul Italia - Spania. Partida se disputa pe Wembley din Londra.

Italia - Spania, statisticile semifinalei EURO 2020

Marti de la ora 22:00 pe Wembley Stadium vom avea parte de un meci de 5 stele, semifinala EURO 2020 .

LIVE Ucraina - Anglia 0-4. Trei goluri dupa pauza

Ultimul sfert de finala de la EURO 2020 este live text in aceasta pagina, sambata, de la ora 22:00. Partida se disputa la Roma.

Pontul zilei la Euro 2020: Italia vs Spania - Aflam prima finalista: Duelul dintre echipele care nu se zgarcesc la gol

Prima semifinala de la Euro 2021 este rezultatul previzibil oferit de sferturile de finala disputate vineri seara, unde Spania a eliminat Elvetia la penalty-uri, iar Italia a depasit Belgia.

Italia Spania pentru un loc in finala EURO 2020

Marti seara vom cunoaste prima finalista la editia din acest an a Campionatului European.