15:15

Italia - Spania, statisticile semifinalei EURO 2020

Marti de la ora 22:00 pe Wembley Stadium vom avea parte de un meci de 5 stele, semifinala EURO 2020 . continuă pe România Liberă

LIVE Italia - Spania, prima semifinala la EURO 2020

Marti seara, de la ora 22:00, transmitem live text in aceasta pagina prima semifinala de la EURO 2020, meciul Italia - Spania. Partida se disputa pe Wembley din Londra.

Italia in semifinale la EURO 2020 dupa 2-1 cu Belgia

Cel mai tare duel din sferturile EURO 2020 a fost transat de Italia inca din primele 45 de minute ale meciului de la Munchen.

LiveTEXT Euro 2020: Italia vs Spania 1-1 (Rep. II) - 81 Morata egaleaza FOTOGALERIE

Italia si Spania se intalnesc in prima semifinala de la Euro 2020, marti, pe Wembley. Partida va incepe de la ora 22:00, va fi transmisa in direct pe ProTV si LiveTEXT pe HotNews. ro.

Euro 2020, semifinale: Italia, neinvinsa de 32 de meciuri, da piept cu Spania

Italia si Spania se intalnesc in prima semifinala de la Euro 2020, marti, pe Wembley. Trupa lui Roberto Mancini a castigat ultimele 13 meciuri internationale, in timp ce ibericii incep sa-si recapete din stralucirea de altadata.

Pentru un italian EURO 2020 s-a incheiat in lacrimi. Va sta departe de fotbal in urmatoarele 6 luni

Leonardo Spinazzola s-a accidentat in timpul meciului Italia Belgia din sferturile EURO 2020.

Italia Spania pentru un loc in finala EURO 2020

Marti seara vom cunoaste prima finalista la editia din acest an a Campionatului European.

Italia Spania, cea mai asteptata semifinala EURO 2020

Prima semifinala de la EURO 2020 pune fata in fata doua superechipe. Italia si Spania se vor confrun.

Pontul zilei la Euro 2020: Cehia vs Danemarca - Marile surprize si golurile marcate

Dupa ce Spania si Italia au facut deja pasul in semifinale, Cehia si Danemarca doua dintre surprizele placute de la Euro 2020) se vor lupta pentru a ajunge in penultimul act. Duelul de la Baku va incepe la ora 19:00.

Euro 2020, sferturi: Italia ingenunchiaza Belgia, se califica in semifinale!

In cel mai asteptat meci al sferturilor de finala de la Euro 2020, reprezentativa Italiei a invins nationala de pe locul 1 in clasamentul FIFA, Belgia, scor 2-1 2-1), si s-a calificat in faza urmatoare a competitiei.

Probleme inainte de semifinala Anglia Danemarca de la Euro 2020. Cererea expresa la nivel guvernamental

Euro 2020 a ajuns in faza semifinalelor. Una dintre ele este Anglia Danemarca. Partida va avea loc miercuri, 7 iulie, pe stadionul Wembley, de la ora 22. Guvernul britanic a permis ca legendara arena sa fie plina cu 60. 000 de spectatori. Va fi cel mai numeros public adunat laolalta de la debutul pandemiei de .

actualitate, 15:15