21:00

LiveText Lituania vs. Romnia 0-1 (Repriza II) / Setkus respinge foarfeca lui Mitrita

Dupa ce a obtinut doua rezultate de egalitate in primele doua meciuri ale Grupei 4, din Seria C a Ligii Natiunilor, 0-0 cu Muntenegru si 2-2 cu Serbia, selectionata Romaniei va juca in Lituania pentru a obtine prima victorie si pentru a reveni cu sanse reale in lupta pentru prima pozitie. Lituanienii vor avea terenul sintetic de partea lor, suprafata de joc care nu este intalnita foarte des si care poate pune probleme jucatorilor romani. Meciul de la Vilnius va fi in direct pe Protv si LiveText pe HotNews. ro de la ora 21:45. continuă pe Hotnews

LiveText Lituania vs. Romnia 0-1 (Repriza I) / Chipciu deschide scorul pentru tricolori

actualitate, 21:00