01:05

Lovitura pentru Razvan Lucescu - PAOK, sanctionata dur dupa incidentele de la meciul cu Olympiakos

PAOK a aflat, luni, pedeapsa dupa incidentele de la meciul cu Olympiacos partida care pana la urma nu a mai avut loc). Astfel, formatia din Salonic a pierdut meciul cu 3-0 la masa verde, a fost penalizata in clasament cu alte 3 puncte si va disputa doua partide de pe teren propriu cu portile inchise. continuă pe Hotnews

Emotii pentru Razvan Lucescu la conferinta de presa. Un individ evacuat din sala

Tehnicianul Razvan Lucescu a avut parte de emotii si dupa finalul meciului pierdut de echipa sa, PAOK Salonic, pe terenul lui Asteras Tripolis, scor 3-2, in urma unui gol incasat in minutul 90+9.

Lovitura dura pentru Razvan Lucescu. Visul sau a fost spulberat

PAOK Salonicsi-a aflat pedeapsa, in urmaincidentelor care au dus la anularea derby-ului cu Olympiacos Pireu, de duminica trecuta. Verdictul Comisiei de Disciplina din Grecia a fost drastic: echipa.

Razvan Lucescu, verdict devastator in Grecia: Toata munca romanului s-a naruit din cauza unui descreierat

Vesti groaznice pentru PAOK Salonic! Acum doua saptamani, echipa pregatita de Razvan Lucescu era pe locul 1 si favorita la titlu, la sase puncte de campioana Olympiakos. Astazi, ea a cazut pe locul 3 in clasament.

Adio titlu? Echipa lui Razvan Lucescu depunctata in Grecia

Comisiile de specialitate din Grecia au anuntat, luni, verdictul in urma incidentelor care au avut la meciul dintre PAOK Salonic si Olympiakos Pireu.

Razvan Lucescu pierde dramatic in minutul 90+9

PAOK Salonic si-a incheiat seria de 16 victorii consecutive pe terenul lui Asteras Tripolis, echipa care a castigat, cu 3-2, prin doua goluri inscrie in minutele suplimentare.

Judecatoarea CSM, Gabriela Baltag, lovitura pentru Laura Codruta Kovesi

O cunoscuta judecatoare din Romania ii da lovitura sefei DNA, Laura Codruta Kovesi. Scandalul din ju.