19:30

Neymar suspendat patru meciuri la Copa America

Atacantul brazilian Neymar plateste scump pentru gestul nesabuit din finalul meciului disputat contra Columbiei la Copa America. continuă pe Online Sport

Brazilia si-a pierdut capitanul de echipa. Neymar nu va mai juca la Copa America

Atacantul brazilian Neymar a fost suspendat patru meciuri la Copa America, dupa ce a fost eliminat la finalul meciului cu nationala Columbiei, scor 0-1, din grupa C a competitiei din Chile.

Copa America s-a incheiat pentru Neymar: a fost suspendat patru etape

Neymar a primit o pedeapsa de patru etape in urma incidentelor din meciul cu Columbia a fost eliminat dupa o altercatie cu un adversar), Copa America incheindu-se practic pentru vedeta celor de la FC Barcelona.

Situatie speciala in Grupa C la Copa America

Toate cele patru echipe care formeaza Grupa C la Copa America, adica Brazilia, Peru, Venezuela si Columbia, au acelasi numar de puncte dupa disputarea primelor meciuri.

VIDEO Brazilia - Columbia 0-1, la Copa America. Neymar a avut doua faze sclipitoare, dar a fost eliminat de arbitru

Nationala Braziliei si-a pus in pericol calificarea in fazele superioare de la Copa America, dupa un esec surprinzator suferit aseara in etapa a doua a grupelor, 0-1 contra Columbiei.

Situatie bizara la Copa America. Toate echipele din grupa C au acelasi numar de puncte dupa doua meciuri

Copa America se disputa in aceste zile in Chile si programeaza meciuri spectaculoase, dar genereaza si situatii inedite.

Copa America: Chile (tara gazda) si Bolivia, primele echipe calificate in sferturile de finala

Chile tara gazda a competitiei) si Bolivia sunt primele doua echipe calificate in sferturile de finala de la Copa America. Ultimele rezultate inregistrate la competitia din 2015: Chile - Bolivia 5-0 si Mexic - Ecuador 1-2.

Chile a zdrobit Bolivia, scor 5-0, dar ambele echipe s-au calificat in sferturile Copa America. Mexicul pleaca acasa

Chile si Bolivia sunt primele echipe calificate in sferturile Copa America, dupa incheierea partidelor din grupa A a competitiei.

Peru - Venezuela, 1 - 0 la Copa America

Situatia Grupei C de la Copa America s-a complicat si mai mult dupa victoria obtinuta de Peru, 1 - 0 contra Venezuelei. Unicul gol a fost marcat de Claudio Pizarro, fostul atacant al lui Bayern, acum liber de.

Scandal la Copa America: Brazilia invinsa de Columbia dupa 24 ani

Meci aprig in Grupa C de la Copa America intre Brazilia si Columbia, doua dintre pretendentele la obtinerea trofeului.

Brazilia a fost invinsa de Columbia, 0 - 1, la Copa America

Brazilia a pierdut al doilea meci de la Copa America, 0 - 1 in fata Columbiei, unicul gol al partidei fiind marcat de Jeison Murillo. Recent transferat la Internazionale Milano, fundasul columbian a marcat in prima.

actualitate, 19:30