19:30

Oceane Dodin, dupa nfrngerea cu Simona Halep: M-am luptat cu serviciul meu de rahat, sincer sunt dezgustata de tenis!

Jucatoarea Oceane Dodin, invinsa, joi, de Simona Halep, in trei seturi, la Miami Open, a fost foarte dura cu ea insasi dupa esecul suferit. Ea a declarat ca serviciul slab a impiedicat-o sa obtina o victorie de care avea mare nevoie, informeaza lequipe. fr. continuă pe Hotnews

FOTO Reactia Serenei Williams dupa ce o loveste pe Simona Halep din greseala

Simona Halep, Serena Williams, Frances Tiafoe si Nick Krygios au participat inaintea Miami Open la un eveniment cartiabil.

SIMONA HALEP - OCEANE DODIN ONLINE LIVE STREAM - VIDEO MIAMI OPEN

SIMONA HALEP - OCEANE DODIN ONLINE LIVE STREAM - VIDEO MIAMI OPEN Simona Halep va debuta joi, dupa ora 21:00, la editia din 2018 a turneului de la Miami. Liderul WTA o va intalni pe frantuzoaica Oceane Dodin,.

SIMONA HALEP-OCEANE DODIN ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT. Meci infernal pentru Halep la Miami

SIMONA HALEP-OCEANE DODIN ONLINE STREAM LIVE VIDEO DIGISPORT Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, a asigurat miercuri, la Miami, ca s-a recuperat dupa probleme pe care le-a avut la.

VIDEO WTA Miami: Simona Halep, n turul trei cu mari emotii (3-6, 6-3, 7-5 cu Oceane Dodin)/ Nu a fost debutul la care ne-am fi asteptat

Intoarsa din drumul spre aeroport de organizatori, Oceane Dodin prezenta pe tabloul principal in calitate de lucky loser) si-a vandut scump pielea in meciul cu liderul mondial, frantuzoaica profitand si de o zi mai putin inspirata a Simonei Halep. A fost nevoie de set decisiv pentru ca Simona sa treaca de Dodin 3-6, 6-3, 7-5, dupa doua ore si 6 minute). Urmeaza un clasic pentru Halep: confruntare cu Agnieszka Radwanska, poloneza cu care se afla la egalitate in meciurile directe 5-5).

LIVE Simona Halep - Oceane Dodin in turul 2 la Miami Open (dupa 21:00)

Dupa ora 21:00 transmitem in aceasta pagina meciul pe care Simona Halep il sustine contra frantuzoaicei Oceane Dodin in turul 2 la Miami Open.

LIVE Simona Halep - Oceane Dodin in turul 2 la Miami Open

Asa am trait Simona Halep - Oceane Dodin in turul 2 la Miami Open

Dupa ora 21:00 am transmis in aceasta pagina meciul pe care Simona Halep il sustine contra frantuzoaicei Oceane Dodin in turul 2 la Miami Open.

WTA Miami: Oceane Dodin, adversara Simonei Halep in turul doi/ Simona Halep, Sorana Cirstea, Monica Niculescu si Marius Copil joaca, joi

Frantuzoaica Oceane Dodin, locul 98 WTA, prezenta pe tabloul principal ca lucky loser, va fi adversara Simonei Halep, locul 1 mondial, in turul doi la Miami Open, potrivit news. ro. Dodin a trecut in primul tur de Veronica Cepede Royg din Paraguay, locul 78 WTA, scor 6-4, 7-6 3), 6-3, dupa doua ore si 14 minute de joc.

VIDEO Simona Halep, dupa ce a dat cu racheta de pamnt: Cred ca a fost bine, pentru ca m-am relaxat. Am avut prea multa tensiune

Simona Halep si-a exprimat de mai multe ori frustrarea in timpul meciului cu Oceane Dodin din turul intai de la Miami), la un moment dat liderul mondial dand cu racheta de pamant. Simona si-a atras unele huiduieli din tribune, insa spune ca momentul a ajutat-o pana la urma: Cred ca a fost bine pentru mine n. r. sa dea cu racheta), pentru ca m-am relaxat. Am avut prea multa tensiune, a spus Halep.

actualitate, 19:30