10:01

Partida CFR Cluj - Lazio, arbitrata de o brigada poloneza

România Liberă România Liberă,

Polonezul Daniel Stefanski va arbitra meciul de fotbal dintre CFR Cluj si Lazio Roma, care va avea l. continuă pe România Liberă

Sperante pentru CFR Cluj dupa ultimul meci al lui Lazio in Serie A

Pentru Lazio Roma a venit si prima infrangere a sezonului in Serie A, duminica, chiar inaintea partidei cu CFR Cluj din grupele Europa League.

CFR Cluj a facut scor cu voluntarii lui Bergodi

Formatia CFR Cluj a invins, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 5-0, echipa FC Voluntari, i.

Liga 1: CFR Cluj vs FC Voluntari 5-0 Oaspetii au jucat din prima repriza cu doi fotbalisti in minus

Formatia CFR Cluj a invins, vineri seara, pe teren propriu, cu scorul de 5-0, echipa FC Voluntari, intr-un meci din etapa a noua a Ligii I.

CFR Cluj - FC Voluntari, scor 5-0. Oaspetii au jucat din prima repriza cu doi fotbalisti in minus

CFR Cluj face scor cu Voluntari

Campioana CFR Cluj s-a distrat pe teren cu ultima clasata FC Voluntari, vineri seara, intr-un meci castigat cu 5-0 in etapa a 9-a din Liga 1.