14:15

Pontul zilei la Euro 2020: Belgia vs Italia - Cota impresionanta la scor corect

Belgia vs Italia este, cel putin la nivel de afis, unul dintre cele mai interesante dueluri din sferturile Euro 2020. Era normal ca si variantele de pariere sa fie pe masura. Meciul de la Munchen vineri, ora 22:00) ofera un adevarat regal pentru cei pasionati de cote. continuă pe Hotnews

Pontul zilei la Euro 2020: incep sferturile - Elvetia vs Spania Repriza a doua si teava cu goluri

Sferturile de la Euro 2020 incep in forta cu duelul dintre Elvetia si Spania. La Sankt Petersburg, cele doua nationale vor incerca sa-si puna in evidenta planul ofensiv, iar oboseala ar putea juca un factor foarte important.

Belgia Italia, o noua finala la EURO 2020

Pentru multi meciul dintre Belgia si Italia este adevarata finala de la EURO 2020, competitie unde cele doua formatii au impresionat pana acum.

LiveBLOG Euro 2020: Belgia vs Italia 1-2 (Rep. II) - Meci superb la Munchen

Derbiul sferturilor de la Euro 2020 se joaca la Munchen, intre Belgia si Italia, doua dintre marile favorite la castigarea competitiei. Meciul este LiveBLOG pe HotNews. ro si in direct pe ProTV.

Anglia vs Germania, marele duel al optimilor (Programul zilei la Euro 2020)

Anglia vs Germania, poate cel mai tare duel al optimilor, deschide ziua de marti, 29 iunie, la Euro 2020 si se va disputa pe Wembley. Suedia si Ucraina se vor infrunta in ultima partida a acestei faze eliminatorii, la Glasgow.

Pontul zilei la Euro 2020: Chinul german, etalat pe Wembley - Cota de luat in seama la Anglia vs Germania

Cel mai asteptat meci al optimilor se tine marti, pe Wembley, intre Anglia si Germania. Britanicii sunt favorizati intrucat nu au pierdut timpul cu plecari in afara Londrei. Tocmai englezii, care au aderat bucurosi la Brexit, sunt singurii care sustin primele patru jocuri la rand de la turneul final pe teren propriu!.

LIVE Belgia - Italia 1-2. Fotbal total la Munchen

Derby-ul sferturilor de finala la EURO 2020 se joaca, vineri seara, la Munchen, intre Belgia si Italia. Meciul e live text in aceasta pagina.

Euro 2020: Tabloul complet al sferturilor

Ucraina a intregit lista echipelor calificate in sferturile Euro 2020 dupa ce a trecut dupa prelungiri) de Suedia. Anglia este mare favorita pe o jumatate de tablou, in timp ce pe cealalta lucrurile sunt complicate: aici se afla Belgia, Italia si Spania.

Euro 2020. Moment istoric la Bucuresti! Toata presa internationala vorbeste despre asta

Euro 2020 a prilejuit un moment istoric pentru Bucuresti. Arena Nationala a fost gazda partidei Franta Elvetia din optimile turneului final. Partida s-a incheiat cu victoria fotbalistilor din Tara Cantonanelor, dupa executarea loviturilor de departajare. Dar, la fel ca in prima optime a zilei, Spania Croatia, scorul dupa 90 de minute a fost .

Spania elimina Elvetia la 11 metri si obtine calificarea in semifinale la EURO 2020

Tripla campioana europeana a avut nevoie de lovituri de departajare pentru a trece de Elvetia, vineri seara, la Sankt Petersburg, in primul sfert de finala de la EURO 2020.

Avertisment OMS de ultima ora pentru suporterii Euro 2020. Ce pericol ii pandeste

Pandemia de Covid-19 este departe de a se sfarsi, in ciuda relaxarii totale pe care multa lume o manifesta. Recent, OMS a lansat un nou avertisment catre suporterii de fotbal care se pregatesc sa calatoreasca pentru a-si sustine echipele favorite. Atentionarea a fost facuta cu o zi inainte de sferturile de finala ale EURO 2020, .

actualitate, 14:15