01:05

Portugalia, invinsa de Olanda, scor 3-0, intr-un meci amical

Reprezentativa Portugaliei a fost invinsa, luni, cu scorul de 3-0, de selectionata Olandei, intr-un meci amical disputat la Geneva. continuă pe Adevărul

Suntem cei mai tari in amicale: Romania bate Suedia intr-un meci amical. Gol minunat al lui Dorin Rotariu

Nationala de fotbal a Romaniei a invins formatia Suediei, calificata la Cupa Mondiala 2018, cu scorul de 1-0 0-0), marti seara, pe Stadionul Ion Oblemenco din Craiova, intr-un meci amical.

VIDEO Partida amicala: Portugalia, invinsa fara drept de apel de Olanda (scor 3-0)

Portugalia, campioana europeana en-titre, a pierdut rusinos in fata Olandei, scor 3-0, intr-un amical disputat la Geneva. Olandezii si-au asigurat victoria inca din prima repriza si n-au mai fortat in partea a doua a meciului, desi Portugalia a jucat in inferioritate numerica din minutul 61.

VIDEO Partida amicala: Portugalia, nvinsa fara drept de apel de Olanda (scor 3-0) -*- VIDEO Partida amicala: Portugalia, nvinsa fara drept de apel de Olanda (scor 3-0)

VIDEO Partida amicala: Portugalia, nvinsa fara drept de apel de Olanda (scor 3-0)