16:00

Posibilele adversare pentru CSM Bucuresti in semifinalele Ligii Campionilor

CSM Bucuresti s-a calificat pentru al doilea an consecutiv in Final Four-ul Ligii Campionilor si interesant este ca lista celor patru semifinaliste este aceeasi cu cea din 2016. continuă pe Online Sport

HANDBAL. CSM Bucuresti, in semifinalele Ligii Campionilor

CSM Bucuresti, campioana Romaniei si detinatoarea Ligii Campionilor, a invins, sambata, echipa Ferencvaros Budapesta cu 27-26 14-15) si s-a calificat astfel, in semifinalele celei mai importante competitii europene la nivel de cluburi.

CSM Bucuresti s-a calificat in semifinalele Ligii Campionilor la handbal feminin: Fanii lui Ferencvaros le-au atacat cu monede pe romance la pauza meciului

CSM Bucuresti s-a calificat in semifinalele Ligii Campionilor la handbal feminin, competitie pe care a castigat-o in sezonul trecut. Campiona Romaniei s-a impus la Budapesta cu in.

Calificare in Final Four pentru CSM Bucuresti! Victorie si la Budapesta, dupa o partida de exceptie cu Ferencvaros

CSM Bucuresti s-a calificat, sambata, la turneul Final4 al Ligii Campionilor la handbal feminin, dupa ce a invins formatia maghiara Ferecnvaros TC-Rail Cargo Hungaria cu scorul de 27-26 14-15), la.

Brigada romaneasca in semifinalele Ligii Campionilor la fotbal feminin

UEFA a anuntat oficial ca una dintre semifinalele UEFA Womens Champions League va fi arbitrata de o brigada din Romania.

LIVE Ferencvaros - CSM Bucuresti in sferturile Ligii Campionilor (17:45)

CSM Bucuresti se afla la un singur pas de calificarea in Final Four-ul Ligii Campionilor, iar ultimul obstacol se numeste Ferencvaros Budapesta. Campioana Romaniei si a Europei a castigat mansa tur, cu 30-25, si are o sansa buna de a merge mai departe.

LIVE Ferencvaros - CSM Bucuresti in sferturile Ligii Campionilor

Asa am trait Ferencvaros - CSM Bucuresti in sferturile Ligii Campionilor

Revedeti in aceasta pagina cele mai importante faze ale meciului dintre Ferencvaros si CSM Bucuresti, partida care a contat pentru returul sferturilor din Liga Campionilor.

LIVETEXT Ferencvaros - CSM Bucuresti, ora 17.45. Campioana Romaniei si a Europei joaca pentru a intra din nou in Final Four-ul Ligii Campionilor

Dupa ce s-a impus in meciul tur cu 30-25, CSM Bucuresti joaca azi returul cu Ferencvaros si are o sansa mare de a prinde turneul final al Ligii Campionilor.

CSM Bucuresti s-a calificat in Final Four-ul Ligii Campionilor

Campioanele Europei de la CSM Bucuresti si-au respectat blazonul si au invins-o pe Ferencvaros Budapesta, cu 27-26, in mansa retur a sferturilor Ligii Campionilor, dupa ce in turul de la Bucuresti se impusesera la cinci goluri diferenta.

LIVETEXT Ferencvaros - CSM Bucuresti, Meci incins la Budapesta. Calificarea in Final Four-ul Ligii Campionilor se joaca

actualitate, 16:00