13:00

Radoi, dupa victoria cu Belarus: Nu e dezamagire ca am primit trei goluri Ce spune despre plecarea de la nationala

Selectionerul Mirel Radoi a vorbit, miercuri seara, dupa victoria Romaniei din mecul amical cu Belarus, scor 5-3, ca tricoloriiaveau nevoie de aceasta victoria. continuă pe Adevărul

Mirel Radoi dupa 5-3 cu Belarus: E o problema ca am primit trei goluri

Selectionerul Mirel Radoi a analizat la cald victoria obtinuta pe teren propriu in amicalul cu Belarus.

Mirel Radoi, dupa meciul cu Belarus: Cred ca am castigat o repriza si am pierdut o repriza

Selectionerul Mirel Radoi a declarat, miercuri seara, ca nationala Romaniei avea nevoie de victoria cu Belarusul, scor 5-3, in meci amical.

Reactiile tricolorilor dupa victoria din amicalul cu Belarus: Ce au declarat Dennis Man si Razvan Marin. Ce a raspuns Mirel Radoi cand a fost intrebat daca pleaca la Universitatea Craiova

Dupa trei infrangeri consecutive, selectionata nationala de fotbal a Romaniei a reusit o prima victorie, 5-3 in compania Belarusului, intr-o partida amicala disputata la Ploiesti, iar selectionerul Mirel.

Romania vs Belarus 5-3 - Dupa o ora de vis, tricolorii primesc trei goluri

Meciul amical dintre Romania si Belarus a inceput perfect pentru Mirel Radoi. Dupa 55 de minute, tricolorii conduceau cu 5-0, insa relaxarea si greselile din aparare au facut ca scorul final sa fie 5-3 Lazar a aparat un penalti la 5-2). Dupa o partida fara presiune in care unii jucatori au evoluat foarte bine, urmeaza doua dueluri mult mai dificile, in Liga Natiunilor, cu Norvegia si Irlanda de Nord.

Dave Chappelle la SNL: singurul discurs pe care trebuie sa-l vezi dupa victoria lui Joe Biden in SUA

Dave Chappelle este unul dintre cei mai relevanti comedianti la ora actuala si a tinut un discurs cat se poate de relevant despre victoria lui Joe Biden in fata lui Donald Trump la alegerile.

actualitate, 13:00