15:15

Razvan Lucescu a rabufnit dupa meciul din Cupa Greciei: Mentalitate de echipa mica

Playtech Playtech,

Razvan Lucescu a rabufnit dupa meciul din Cupa Greciei. Tehnicianul roman de la PAOK cunoaste o revenire de senzatie cu echipa sa. Dupa ce a suferit in prima parte a sezonului, formatia din Super League trece acum printr-o perioada buna, avand 7 victorii consecutive. Singura remiza a fost inregistrata in mansa tur a sfertului de . continuă pe Playtech

VIDEO PAOK Salonic, antrenata de Razvan Lucescu, remiza cu AEK Atena in sferturile Cupei Greciei

PAOK Salonic, echipa antrenata de Razvan Lucescu si la care joaca Alexandru Mitrita, a terminat la egalitate cu AEK Atena, miercuri, pe teren propriu, scor 0-0, in prima mansa a sferturilor Cupei Greciei.

Barcelona, eliminata de Bilbao din Cupa Regelui Spaniei

Echipa pregatita de Xavi rateaza primul obiectiv al sezonului, dupa 2-3 pe noul San Mames la capatul a 120 de minute.

Novak Djokovic, prima aparitie publica dupa scandalul din Australia si revenirea in Serbia. Tot fara masca

Novak Djokovic a avut, miercuri, prima sa iesire publica dupa intoarcerea acasa, in Serbia. Tenismenul a incercat aproape doua saptamani sa-si asigure participarea la Australian Open, el nefiind vaccinat anticoronavirus. Dupa un scandal care a .