15:15

Scandal urias dupa Viitorul - Poli Iasi: Acuze dure la adresa echipei patronate de Hagi

Ceata a impiedicat reluare partidei din care s-au scurs 68 de minute, luni seara. Drept urmare, meciul va fi reprogramat, urmand sa inceapa din primul minut. Decizia i-a scos din sarite pe moldoveni. continuă pe Adevărul

Diana Sosoaca, scandal urias dupa incendiul de la Marius Nasta: Domnule Voiculescu, cati oameni trebuie sa mai moara pana sa va dati demisia?

Tragediile se tin lant in spitalele din Romania, astfel ca un alt incendiu a izbucnit duminica seara la Spitalul Marius Nasta din Bucuresti, in incinta caravanei mobile ATI. in momentul tragediei se aflau internati sapte pacienti, care au fost scosi imediat din interiorul incaperii. Imediat dupa evenimentul nefericit, Diana Sosoaca s-a prezentat in fata spitalului, .

Liga 1: Meciul dintre FC Viitorul si Poli Iasi, intrerupt din cauza cetii dense

Meciul FC Viitorul - Poli Iasi, care se desfasoara la Ovidiu, a fost intrerupt in minutul 69, din cauza vizibilitatii reduse.

Viitorul - Poli Iasi 0-0. Pierduti in ceata! Meciul oprit in minutul 68 din cauza vizibilitatii scazute

Partida de la Ovidiu a fost abandonata din cauza vizibilitatii reduse. Dupa mai bine de jumatate de ora de intrerupere, arbitrul Andrei Chivulete a revenit pe teren alaturi de jucatorii celor doua formatii pentru a verifica daca sunt indeplinite conditiile regulamentare de joc. Cum ceata nu a permis reluarea partidei, la 22:55 centralul a decis revenirea definitiva la vestiare spre nemultumirea unora dintre jucatori. O decizie cu privire la reluarea meciului va fi comunicata ulterior. Meciul a fost intrerupt in minutul 68 la scorul de 0-0.

actualitate, 15:15