08:00

Serena Williams, cuvinte mari de apreciere pentru Simona Halep

Doar noua game-uri cedase Serena Williams pana la intalnirea cu Simona Halep din optimile Australian Open. continuă pe Online Sport

Serena Williams, gafa inaintea meciului cu Simona Halep. A reusit sa starneasca rasul tuturor spectatorilor - VIDEO

Serena Williams a intrat in arena de tenis in momentul in care prezentatorul anunta prezenta Simonei Halep, numarul 1 mondial in clasamentul WTA. La doar cateva secunde dupa ce a intrat pe teren,.

Serena Williams, reactie incredibila dupa meciul cu Simona Halep. Ce parere are despre numarul 1 mondial

Serena Williams a declarat, luni, dupa victoria in fata Simonei Halep, ca a trebuit sa joace la nivelul ei cel mai bun si sa lupte pentru fiecare punct, pentru a se impune in fata romancei. A fost un.

Alarma la Melbourne! Probleme pentru Simona Halep inaintea meciului cu Venus Williams

Simona Halep trebuie sa joace in aceasta dimineata meciul cu Venus Williams, din turul al treilea de la Australian Open.

LIVEText Simona Halep vs Venus Williams (de la ora 10:00)

De acum e oficial: daca va trece de Venus Williams, pentru Simona Halep va urma un duel tot in familie, jucatoarea noastra gasind-o deja in optimi pe Serena Williams. Sigur, pana acolo liderul mondial are de munca, Venus fiind o jucatoare cu mare experienta si cu un tenis de mare calitate. Simona Halep vs Venus Williams turul trei de la Australian Open) este in direct pe Eurosport 1 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 10:00.

LIVEText Simona Halep vs Venus Williams 6-2, 1-0

Serena Williams, dupa calificarea n sferturi la AO: Sunt o luptatoare si muncesc foarte mult pentru fiecare punct. Simona merita sa fie lider mondial

Serena Williams 16 WTA) a obtinut calificarea in sferturile turneului Australian Open, dupa o victorie in trei seturi in fata Simonei Halep 1 WTA), scor 6-1, 4-6, 6-4. La interviul de la finalul partidei, americanca a declarat ca este o luptatoare si ca munceste foarte mult pentru fiecare punct. in plus, Serena campioana de sapte ori la Melbourne) a avut cuvinte de lauda la adresa Simonei, despre care a spus ca merita sa ocupe primul loc in clasamentul WTA.

CTP explica de ce Simona Halep a pierdut din cauza ei. Ce greseala a facut?

Simona Halep a pierdut meciul din optimile de finala de la Australian Open. Astfel, turneul s-a incheiat pentru ea. Totusi, avea sanse mari sa faca o surpriza frumoasa. CTP a explicat ce s-a intamplat. in meciul Simona Halep vs. Serena Williams, primul set a fost castigat de Williams cu scorul de6-1. Al doilea a fost [] .

Simona Halep, surpriza de proportii contra cosmarului Williams

Simona Halep siSerena Williams au avut primul meci din 2019 pe arena Rod Laver. Meciul din optimile de finala de la Australian Open a venit cu o surpriza imensa pentru Halep. in meciul Simona Halep vs. Serena Williams, primul set a fost castigat de Williams cu scorul de 6-1. Al doilea a fost castigat de [] .

SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS LIVE la AUSTRALIAN OPEN. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO

SIMONA HALEP - SERENA WILLIAMS LIVE la AUSTRALIAN OPEN. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO. SIMONA HALEP o va intalni in turul patru la MELBOURNE pe SERENA WILLIAMS din SUA, LIVE VIDEO pe EUROSPORT si ONLINE.

Simona Halep: Eu sunt numarul 1 mondial, dar Serena Williams este cea mai buna jucatoare din lume

Aflata in fata celei de-a zecea confruntari cu Serena Williams, Simona Halep a declarat ca americanca este cea mai buna jucatoare din lume. Halep si Williams se vor infrunta pentru un loc in sferturile de finala de la Australian Open. Cu siguranta ea este cea mai buna jucatoare din lume, a spus numarul 1 WTA.

actualitate, 08:00