23:01

Simona Halep a fost nominalizata pentru cea mai frumoasa lovitura a lunii aprilie in circuitul WTA (VIDEO)

Simona Halep, numarul doi mondial, a fost nominalizata pentru cea mai frumoasa lovitura a lunii aprilie in circuitul profesionist feminin, potrivit site-ului WTA. Este vorba despre o faza reusita in. continuă pe B1

Simona Halep, nominalizata pentru cea mai frumoasa lovitura a lunii aprilie in circuitul WTA

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul doi mondial, a fost nominalizata pentru cea mai frumoasa lovitura a lunii aprilie in circuitul profesionist feminin, potrivit site-ului WTA. Halep figureaza in.

Simona Halep: Eram pregatita pentru un esec, este inevitabil sa ai si o cadere dupa o perioada buna

Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 2 WTA, a declarat, duminica, dupa ce a fost invinsa de Alize Cornet in primul tur la Madrid, ca era pregatita pentru un esec, ea considerand ca este inevitabila o cadere dupa o perioada buna.

Simona Halep: Eram pregatita pentru un esec, este inevitabil sa ai si o cadere dupa o perioada buna. Probabil ca e bine sa invat multe din meciul acesta

Jucatoarea de tenis Simona Halep, locul 2 WTA, a declarat, duminica, dupa eliminarea din cadrul Turneului Madrid Open, ca era pregatita pentru un esec, ea considerand ca este inevitabila o cadere dupa o.

Mayweather, o victorie controversata, dar logica: cea mai frumoasa explicatie pentru succesul americanului

Decizia unanima in favoarea lui Mayweather a fost primita cu huiduieli puternice in MGM Grand Arena din Las Vegas, in conditiile in care Pacquiao a fost, in mod clar, favoritul publicului.

Simona Halep la Madrid: ce urmeaza pentru ocupanta locului 2 in lume dupa o eliminare prematura in Spania

Simona Halep la Madrid. Constanteanca de 23 de ani va mai participa intr-un singur turneu pana la debutul ei in French Open 2015 24 mai - 7 iunie).

Madrid 2015. Simona Halep a fost eliminata de Alize Cornet, in primul tur. Locul 2, in pericol

Madrid 2015. Simona Halep, cap de serie 2, o intalneste, duminica, pe Alize Cornet, 25 WTA, in primul tur al turneului de la Madrid, de categorie Premier Mandatory.

Simona Halep la Madrid: romanca a explicat eliminarea din turul I si motivele pentru care se astepta la acest esec

Simona Halep a suferit cea mai rapida eliminare din 2015, in conditiile in care, anul trecut, avansase pana in finala turneului de la Madrid.

Simona Halep, eliminata in primul tur la Madrid

Cea mai mare surpriza a turneului Mutua Madrid a avut-o eroina negativa pe reprezentanta noastra Simona Halep.

Simona Halep la Madrid: explicatiile unui esec dramatic. Ce momente-cheie au decis infrangerea Simonei in turul I

In 2014, Simona Halep a jucat prima ei mare finala din cariera, la Madrid. Duminica, ea a suferit cea mai rapida eliminare din 2015 la turneul patronat de Ion Tiriac.

Posibilele adversare pentru Simona Halep la Madrid

Vedeti mai jos posibilul traseu pe care l-ar putea avea Simona Halep in drumul sau spre a doua finala consecutiva la Madrid, turneul WTA Premier Mandatory de 4. 1 milioane de dolari, al doilea cel mai puternic pe zgura din lume dupa Roland Garros.

actualitate, 23:01