23:45

Simona Halep, pe primul loc in top la Australian Open. Clasamentul unde a intrecut toate jucatoarele din competitie

Simona Halep este liderul clasamentului mondial WTA, dar conduce si intr-o alta ierarhie in primul Mare Slem al anului, la Australian Open. Simona Halep, care s-a calificat luni in sferturile de. continuă pe Antena3

Simona Halep, in sferturi la Australian Open: Romanca a invins-o in optimi pe Naomi Osaka din Japonia

Simona Halep s-a calificat luni dimineata in sferturi la Australian Open, dupa ce a invins-o pe Naomi Osaka, din Japonia, cu scorul de 6-3, 6-2. Stire in curs de actualizare .

Cu cine va juca Simona Halep in optimi, la Australian Open. Cosmar pentru romanca

Simona Halep are parte de o adversara dificila, dupa ce s-a calificat in optimi, la Australian Open. Japoneza Naomi Osaka, locul 72 WTA, s-a calificat pentru prima data in cariera ei in optimie d.

Cu cine va juca Simona Halep in optimi, la Australian Open. Vesti bune pentru romanca

Cum poate Simona Halep sa piarda locul 1 in clasamentul WTA. Scenariul care da fiori romancei

Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala la Australian Open, egaland cea mai buna performanta a sa la acest turneu. Pe langa miza depasirii performantei, Simona Halep mai are si alte.

LIVETEXT Halep debuteaza in a doua saptamana de la Australian Open: A inceput meciul cu Osaka. Se joaca primul set

Simona Halep 1 WTA) a trecut cu bine peste meciul-maraton cu Lauren Davis 76 WTA), dar ramane de vazut daca a reusit sa se refaca din punct de vedere fizic pentru duelul cu Naomi Osaka 72 WTA).

Halep in sferturi la Australian Open dupa o victorie solida cu Osaka

Simona Halep si-a egalat cea mai buna performanta la Australian Open dupa victoria in doua seturi obtinuta, luni, in fata japonezei Naomi Osaka.

LIVETEXT Halep debuteaza in a doua saptamana de la Australian Open: ce va realiza Simona, daca va invinge astazi

VIDEO Rezumatul unui meci de povestit nepotilor. Cum a reusit Halep sa revina si sa se califice in optimi la Australian Open

Simona Halep a oferit unul dintre meciurile de colectie ale Australian Open, calificandu-se in optimile de finala dupa un duel aprig cu Lauren Davis.

Australian Open: Simona Halep castiga lejer meciul cu Naomi Osaka si merge in sferturile de finala!

Simona Halep 1 WTA) s-a calificat in sferturile de finala ale Australian Open dupa o victorie la pas cu Naomi Osaka 72 WTA), scor 6-3, 6-2! Romanca a stat doar 79 de minute pe teren si s-a apropiat la trei victorii de primul Grand Slam al carierei!.

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Australian Open. Meci fara emotii cu japoneza Osaka

SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA LIVE la AUSTRALIAN OPEN. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO. Simona Halep va juca in optimile de finala la AUSTRALIAN OPEN cu japoneza Naomi Osaka, nr. LIVE VIDEO pe EUROSPORT de la ora 08:00 si ONLINE STREAM pe Eurosport Player.

actualitate, 23:45