10:45

Simona Halep s-a calificat in semifinale la Cincinnati. Victorie in fata fostului antrenor

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul doi mondial, s-a calificat, vineri, in semifinalele turneului WTA de la Cincinnati Ohio), dotat cu premii totale in valoare de 2. 154 dolari,. continuă pe Antena3

Victorie uriasa pentru Simona Halep in sferturi la Cincinnati. A pus-o la respect pe Johanna Konta

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Cincinnati pentru al treilea an la rand dupa o victorie in doua seturi la Johanna Konta, prima obtinuta in fata britanicei in circuitul WTA. Meciul a fost live text aici.

ANALIZA Performanta extraordinara realizata de Simona Halep in 2017, prin calificarea in sferturi la Cincinnati

Simona Halep si-a castigat dreptul de a juca in sferturile de finala ale turneului de la Cincinnati, dupa ce a trecut de Anastasia Swevastova, in optimile de finala.

Simona Halep, calificare muncita in sferturi la Cincinnati

In pofida victoriei cu 6-4, 6-3 obtinuta in fata Anastasiei Sevastova pentru un loc in sferturile de la Cincinnati, Simona Halep a avut parte de un meci mai greu decat il arata scorul. Meciul a fost live text aici.

LIVE Simona Halep cu Anastasia Sevastova in optimi la Cincinnati (18:00)

Simona Halep o intalneste pe Anastasia Sevastova in optimile de la Cincinnati, joi de la ora 18:00, intr-o partida care va fi live text in aceasta pagina.

LIVE Simona Halep cu Anastasia Sevastova in optimi la Cincinnati

Asa am trait Simona Halep cu Anastasia Sevastova in optimi la Cincinnati

Simona Halep a intalnit-o pe Anastasia Sevastova in optimile de la Cincinnati, joi de la ora 18:00, intr-o partida care a fost live text in aceasta pagina.

Simona Halep, in al nouala cer dupa victoria cu Johanna Konta! Ce a spus despre duelul din semifinale cu Stephens

Simona Halep, locul 2 WTA, s-a calificat in semifinalele turneului de la Cincinnati, dupa ce a invins-o, sambata, cu scorul de 6-4, 7-6 1), pe britanica Johanna Konta, locul 7 WTA,.

LIVE Simona Halep contra Sloane Stephens in semifinale la Cincinnati (dupa 23:00)

Simona Halep o intalneste pe Sloane Stephens, sambata seara dupa ora 23:00 a Romaniei, pentru un loc in finala turneului WTA Premier Mandatory de la Cincinnati.

LIVE Simona Halep contra Sloane Stephens in semifinale la Cincinnati

Asa am trait Halep contra Stephens in semifinale la Cincinnati

Simona Halep a intalnit-o pe Sloane Stephens, sambata seara dupa ora 23:00 a Romaniei, pentru un loc in finala turneului WTA Premier Mandatory de la Cincinnati.

actualitate, 10:45