06:30

Simona Halep, in semifinale la Doha. Urmeaza un meci impotriva cosmarului jucatoarelor din Romania

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Doha, dupa ce a eliminat-o in sferturi pe americanca CiCi Bellis. continuă pe Adevărul

La ce ora joaca Simona Halep la Doha

Simona Halep. Organizatorii turneului de la Doha au anuntat in urma cu scurt timp programul celor 4 romance calificate in optimi la Doha, Simona Halep, Sorana Cirstea, Monica Niculescu si Mihaela.

Lovitura de teatru! Simona Halep se retrage de la Doha si nu va mai juca semifinala cu Garbine Muguruza

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Doha, dar nu va mai juca contra Garbinei Muguruza pentru a ajunge in finala.

Simona Halep a defilat la Doha in partida cu Makarova

Simona Halep a castigat primul meci dupa finala de la Australian Open, invingand-o in runda a doua la Qatar Open pe Ekaterina Makarova, scor 6-3, 6-0. Ma bucur ca am revenit aici si este foarte imortant.

La vie en rose: cu noua ei tinuta, Simona Halep a jucat perfect in primul meci de la Doha si s-a calificat in optimi

Simona Halep a trecut cu bine peste primul ei meci dupa finala de la Australian Open. in turul doi la Doha, Halep a invins-o pe Ekaterina Makarova in doua seturi, scor 6-3, 6-0!.

VIDEO Simona Halep, de neoprit la Doha! A trecut la pas de Anastasia Sevastova si va juca in sferturile de finala

Simona Halep a obtinut o victorie clara in optimile de finala ale turneului de la Doha, contra jucatoarei din Letonia, Anastasia Sevastova.

Radu Banciu, despre cum vorbeste limba romana Simona Halep: Un copil de clasa a II-a se exprima mai bine (VIDEO)

Radu Banciu a criticat in editia de marti seara a emisiunii Lumea lui Banciu mesajul transmis de Simona Halep dupa victoria Monicai Niculescu impotriva Mariei Sharapova. Ne-a sarit in fata si ne-am.

Meci pentru marea finala! Cand are loc intalnirea dintre Simona Halep si Garbine Muguruza, in semifinale la Doha

Simona Halep mai are un pas de facut pentru a juca finala turneului de la Doha, urmand a evolua sambata impotriva Garbinei Muguruza.

LIVE VIDEO, direct de la Doha - Simona Halep vs CiCi Bellis. Jucatoarea noastra si-a surclasat adversara in primul set

Simona Halep joaca in sferturile de finala ale turneului de la Doha impotriva americancei CiCi Bellis, numarul 48 WTA.

VIDEO Simona Halep e in semifinalele turneului de la Doha. Victorie cu un prim set remarcabil contra americancei Bellis

Simona Halep a terminat victorioasa meciul din sferturile de finala ale turneului de la Doha impotriva americancei CiCi Bellis, numarul 48 WTA.

Simona Halep a invins-o pe Catherine Bellis si s-a calificat in semifinale in turneul de la Doha

Simona Halep. , numarul doi in tenisul mondial, a invins-o, vineri, pe Catherine Bellis si s-a califi.

actualitate, 06:30