19:15

Simona Halep-Garbine Muguruza LIVE TEXT la Roland Garros. Veste proasta pentru Halep cu putin timp inainte de meci

Simona Halep-Garbine Muguruza LIVE TEXT la Roland Garros Cu cateva ore inainte de semifinala de la Roland Garros intre Simona Halep-Garbine Muguruza, o legenda a tenisului, Mats Wilander, crede ca spaniola va. continuă pe Antena3

SIMONA HALEP - GARBINE MUGURUZA LIVE la Roland Garros. Joc fabulos facut de romanca

SIMONA HALEP - GARBINE MUGURUZA LIVE la Roland Garros. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO. SIMONA HALEP o va intalni pe GARBINE MUGURUZA in semifinale la ROLAND GARROS. Partida incepe la 16:30, LIVE VIDEO pe.

SIMONA HALEP - GARBINE MUGURUZA LIVE la Roland Garros. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO

Simona Halep-Garbine Muguruza LIVE TEXT la Roland Garros. Simona o demoleaza in primul set

SIMONA HALEP e in finala la ROLAND GARROS. Victorie fabuloasa obtinuta de romanca

Simona Halep s-a calificat in finala Roland Garros. Romanca s-a impus in doua seturi in fata Garbinei Muguruza si isi pastreaza fotoliul de lider WTA. Halep 26 de ani) va disputa sambata a patra sa.

HALEP - KERBER LIVE STREAM ROLAND GARROS. Simona deschide ziua de miercuri ONLINE VIDEO EUROSPORT

Organizatorii au decis ca partida dintre Halep si Kerber sa fie prima a zilei de miercuri, doar ca din aceasta faza, a sferturilor, ora de start a confruntarilor s-a.

HALEP - MERTENS LIVE STREAM ROLAND GARROS. Simona joaca pentru calificarea in sferturi ONLINE VIDEO EUROSPORT

Organizatorii de laRoland Garrosau anuntat ora la care va incepe duelul dintreSimona Halepsi belgiancaElise Mertens. Liderul WTA si.

VIDEO Gestul de descatusare al Simonei Halep dupa victoria cu Muguruza si calificarea in finala Roland Garros

Simona Halep va juca a patra finala de Grand Slam a carierei, a treia la Roland Garros, dupa ce a invins-o in semifinale pe Garbine Muguruza, scor 6-1, 6-4.

Simona Halep e in finala la Roland Garros: Am avut mare incredere dupa primul set

SIMONA HALEP-ANGELIQUE KERBER LIVE TEXT la Roland Garros. Halep revine in meci

SIMONA HALEP-ANGELIQUE KERBER LIVE TEXT Jucatoarea germana de tenis Angelique Kerber va fi adversara romancei Simona Halep in sferturile de finala ale turneului de Mare Slem de la Roland Garros, dupa ce a reusit .

SIMONA HALEP-ANGELIQUE KERBER LIVE TEXT la Roland Garros. Halep egaleaza la seturi

actualitate, 19:15