10:45

Steaua remizeaza la Brasov dupa o decizie horror a lui Mihai Florin Marcu

Steaua sarbatoreste Halloween-ul pe stil vechi, ciupind un punct la Brasov, impotriva Coronei, scor 1-1, gratie penaltiului inventat de arbitrul intalnirii cu douazeci de minute inainte de final. Lukasz Szukala a reusit al doilea autogol al sezonului, Steaua marcand dintr-un penalti mai mult decat discutabil. Sebastian Coltescu siMihai Florin Marcu, dar nu numai,au fost uniti spre 25 pana acum. continuă pe Online Sport

SURPRIZA. Steaua smulge un egal la Brasov dupa un penalty discutabil.

Campioana Romaniei a facut unul dintre cele mai slabe meciuri ale sale din acest sezon in meciul cu Corona Brasov, cand nu a reusit decat un 1-1 dupa un penalty discutabil la Chipciu. Corona a deschis scorul dupa un autogol al lui Lucas Szukala, scor cu care s-a si intrat la pauza. Repriza a doua a debutat cu un gol al lui Kapetanos, anulat insa pentru fault in atac. Ulterior arbitrul a acordat un penalty usor dupa un duel in careu intre Chipciu si Burlacu, transformat de Stanciu. Semiesecul .

actualitate, 10:45