11:45

SUEDIA - ROMANIA 2-1 Tricolorii, spulberatori, constanti, de iluzii

Ziarul Bursa Ziarul Bursa,

Echipa nationala de fotbal a debutat cu stangul in campania de calificare la Euro 2020. Ianis nu e Gheorghe, deocamdata - ca sa fim optimisti, dar nu aici este marea problema a acestei formatii. Problemele sunt profunde si nu tin in totalitate de sport, e vorba si de mentalitate, de infrastructura si de multe alte lucruri, care nu pot fi rezolvate doar prin antrenamente tehnico-tactice. continuă pe Ziarul Bursa

EURO 2020. Suedia-Romania 2-1. Tricolorii au aratat fotbal o jumatate de repriza

Suedia-Romania Online Stream Live Video Pro tv Suedia conduce echipa Romaniei cu scorul de 1-0 din min. 33 al partidei care are loc sambata seara, pe Friends Arena din Solna, in Grupa F a preliminariilor EURO 2020.

Suedia Romania, sambata, ora 19:00. Tricolorii cauta revansa dupa eliminarea din sferturi la CM 94

Suedia Romania se joaca sambata, 23 martie, de la ora 19:00, intr-un meci din grupa F contand pentru preliminariile Campionatului European de Fotbal din 2020. Tricolorii au ocazia sa isi ia revansa dupa eliminarea din sferturile de finala la Campionatul Mondial din SUA, din 1994. Generatia de Aur a Romaniei, din care faceau parte, [] .

LIVE Suedia - Romania (19:00) in preliminariile EURO 2020

Urmariti meciul Suedia - Romania live text in aceasta pagina, sambata seara, cu incepere de la ora 19:00.

LIVE Suedia - Romania in preliminariile EURO 2020

Asa am trait Suedia - Romania 2-1 in preliminariile EURO 2020

Am transmis meciul Suedia - Romania live text in aceasta pagina, sambata seara, cu incepere de la ora 19:00.

Euro 2020, preliminarii: Englezul Michael Oliver va conduce meciul Suedia - Romania

Arbitrul englez Michael Oliver va conduce la centru meciul Suedia - Romania, primul al tricolorilor in Grupa F a preliminariilro Campionatului European din 2020. Meciul are loc, sambata, de la ora 19. 00, la Stockholm.

Avancronica meciului Suedia Romania. Nu ne-au invins niciodata intr-un meci oficial!

Pentru microbistul roman numele Suedia are o conotatie speciala in cutiuta cu amintiri, dupa ce in 1994 echipa Romaniei s-a aflat foarte aproape de o calificare istorica in semifinalele Cupei Mondiale din Statele Unite.