01:05

Toate reactiile dupa meciul Pandurii - Dinamo 2-1. Pe cine a dat vina Gigi Multescu: A fost o rusine

Dinamo ste pe locul noua, dar e posibil sa mai cada in vreme ce Pandurii lu Cristi Pustai au urcat panape locul al doilea, momentan. continuă pe Adevărul

Eric face diferenta in Pandurii-Dinamo 2-1

Pandurii s-a impus la limita, scor 2-1, in fata lui Dinamo, vineri, in deschiderea etapei a VII-a din Liga 1. Dupa cea mai buna repriza realizata de caini in acest debut de campionat, a urmat dezastrul: eliminarea lui Grecu 62) si golurile inscrise de Momcilovic 76) si Eric 87).

LIVETEXT Pandurii - Dinamo: Tucudean revine ca titular in tricoul cainilor

Pandurii si Dinamo se intalnesc in prima partida a etapei a 7-a. Cainii evolueaza intr-un sistem nou 4-3-3, iar Gigi Multescu l-a introdus si pe George Tucudean, intors din Belgia.

LIVETEXT Pandurii - Dinamo 0-1: Matei deschide scorul in minutul 37

LIVETEXT Pandurii - Dinamo 1-1: Matei deschide scorul in minutul 37, Momcilovici egaleaza!

LIVETEXT Pandurii - Dinamo 2-1: Brazilianul Eric aduce victoria gorjenilor cu patru minute inainte de final!