23:15

Twitterul a explodat dupa victoria Simonei Halep: Doamne, ce meci!

Victoria Simonei Halep in meciul cu Angelique Kerber, 9-7 in setul decisiv, i-a entuziasmat pe cei care au urmarit cel mai frumos meci al turneului. continuă pe Adevărul

Ilie Nastase, despre victoria Simonei Halep in semifinale la Melbourne: Este meciul carierei ei

Fostul tenismen Ilie Nastase sustine ca semifinala jucata joi la Australian Open a fost meciul carierei pentru Simona Halep. Un meci dramatic. Este meciul carierei ei. ) A jucat cu o jucatoare.

C.T. Popescu, dupa victoria lui Halep: M-am uitat cu inima stransa. Osaka a jucat cu nasul sus

Noami Osaka, japoneza pe care a invins-o luni Simona Halep la Australian Open calificandu-se in sferturile de finala ale turneului, este foarte talentata, dar sta foarte prost la capitolul munca.

Reactia lui Ilie Nastase dupa victoria lui Halep

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, s-a calificat in premiera in finala turneului Australian Open, joi, la Melbourne, dupa ce a invins-o in penultimul act pe.

VIDEO Prima reactie a Simonei Halep dupa victoria cu Naomi Osaka: Turneul acesta e ca un maraton pentru mine. Nu ma asteptam sa ajung asa departe

Simona Halep a fost intervievata pe teren imediat dupa victoria cu Naomi Osaka din optimile de finala ale Australian Open.

Incredibila Simona Halep: WTA, elogii pe Twitter dupa victoria romancei in semifinala Australian Open cu Angelique Kerber

WTA organizatorul competitiei feminine de tenis) o elogiaza pe Simona Halep in doua postari pe Twitter dupa victoria fantastica asupra lui Angelique Kerber in semifinalele Australian Open 6-3, 4-6, 9-7): Incredibila Simona Halep si Un meci absolut uluitor!.

CTP comenteaza victoria Simonei: Nimic nu o mai sperie, poate sa ajunga in finala

Cristian Tudor Popescu a vorbit despre victoria exceptionala a Simonei Halep in sferturile de finala ale Australian Open, 6-3, 6-2 in favoarea liderului mondial.

Veste iNGRIJORATOARE din partea tatalui Simonei Halep. Ce se intampla cu tenismena romanca la Australian Open

Prima reactie a tatalui Simonei Halep, dupa ce numarul 1 mondial s-a calificat pentru prima data in semifinalele de la Australian Open. Stere Halep a declarat, miercuri, ca Simona are inca probleme .

FOTO Darren Cahill, cel mai roman dintre australieni. Antrenorul Simonei Halep, trup si suflet alaturi de tricolor

Antrenorul Simonei Halep, australianul Darren Cahill, este unul dintre cei mai importanti oameni de la Australian Open.

Karolina Pliskova va fi adversara Simonei Halep in sferturile de finala de la Melbourne

Jucatoarea ceha Karolina Pliskova va fi adversara Simonei Halep, liderul mondial, in sferturile de f.

Halep a primit cel mai frumos compliment: Ce a spus antrenorul lui Kerber despre victoria Simonei

Simona Halep a ajuns in elita tenisului mondial sub indrumarea belgianului Wim Fissette, cel care acum o pregateste pe Angelique Kerber.

actualitate, 23:15