07:00

VIDEO Serena Williams, in sferturi dupa un meci de mare lupta cu Christina McHale

Serena Williams 10 WTA) a facut pasul spre sferturile turneului WTA de la Auckland dupa ce a castigat meciul jucat impotriva compatrioatei Christina McHale 86 WTA). A fost nevoie de o partida de doua ore si doua minute pentru ca Serena sa se impuna, scor 3-6, 6-2, 6-3. continuă pe Hotnews

VIDEO WTA Auckland: Serena Williams si Caroline Wozniacki, invingatoare in primul meci de dublu jucat impreuna

Serena Williams si Caroline Wozniacki au facut in premiera pereche la turneul de la Auckland, acolo unde s-au calificat in sferturile probei de dublu. Cele doua au trecut de echipa japoneza Nao Hibino Makoto Ninomiya, scor 6-2, 6-4, dupa o ora si 11 minute de joc.

VIDEO WTA Auckland: Serena Williams, in optimi - Victorie fara emotii cu Camila Giorgi

Serena Williams 10 WTA) s-a calificat in optimile turneului de la Auckland dupa o victorie lejera: 6-3, 6-2 cu Camila Giorgi 99 WTA). Disputa a durat o ora si 10 minute.

Serena Williams in mare forma la inceput de an

Fosta lidera mondiala Serena Williams a debutat in forta la turneul de la Auckland, Noua Zeelanda.

VIDEO WTA Auckland: Serena Williams si Caroline Wozniacki, in semifinalele probei de dublu

Serena Williams si Caroline Wozniacki s-au calificat lejer in semifinalele probei de dublu din cadrul turneului International de la Auckland.

WTA Auckland: Serena Williams revine in circuit cu o victorie

Jucatoarea americana de tenis Serena Williams a revenit cu o victorie in circuitul feminin, invingan.

actualitate, 07:00