08:00

WTA Charleston: Caroline Wozniacki, adversara Mihaelei Buzarnescu in optimi - Partida va avea loc joi, dupa ora 22:00

Mihaela Buzarnescu o va infrunta pe Caroline Wozniacki in optimile de finala ale turneului Premier de la Charleston. A treia confruntarea directa dintre cele doua jucatoare va avea loc joi, dupa ora 22:00. continuă pe Hotnews

WTA Charleston: Mihaela Buzarnescu leaga doua victorii dupa o perioada de opt luni (6-3, 6-2 vs Lauren Davis)

Mihaela Buzarnescu are un inceput bun de turneu la Charleston Carolina de Sud). Jucatoarea in varsta de 30 de ani s-a calificat in optimi, dupa ce a castigat pentru prima oara dupa o perioada de opt luni doua meciuri consecutive. in sferturi, Miki a trecut de americanca Lauren Davis 184 WTA), scor 6-3, 6-2, dupa o ora si 11 minute de joc.

actualitate, 08:00