01:06

CM 2014: Semifinalele, la picioarele lor

Semifinalele Cupei Mondiale 2014, Brazilia - Germania si Olanda - Argentina, sunt la picioarele a patru vedete. Vezi care sunt. continuă pe Online Sport

Argentina a invins Belgia, scor 1-0, si s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale

Reprezentativa Argentinei s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale, dupa ce a invins, sambata, la Brasilia, cu scorul de 1-0 1-0), selectionata Belgiei, in sferturile de finala ale competitiei.

Argentina invinge Belgia cu 1-0 si se califica in semifinalele Cupei Mondiale dupa 24 de ani

Argentina s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale din Brazilia, dupa ce a castigat cu 1-0 in fata Belgiei, intr-un meci disputat la Brasilia. Unicul gol al intalnirii a fost marct in minutul 8, de Gonzalo.

Brazilia a invins Columbia, scor 2-1, si s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale

Reprezentativa Braziliei s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale, dupa ce a invins, vineri, la Fortaleza, cu scorul de 2-1 1-0), selectionata Columbiei, in sferturile de finala ale competitiei. Pentru.

Brazilia invinge Columbia cu 2-1 si se califica in semifinalele Cupei Mondiale

Brazilia s-a calificat cu emotii in semifinalele Cupei Mondiale, dupa ce a invins Columbia cu 2-1, intr-un meci disputat la Fortaleza. Gazdele turneului final au marcat prin cei doi fundasi centrali, Thiago Silva.

Olanda a invins Costa Rica la penaltyuri si s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale

Olanda este cea de-a patra semifinalista a Cupei Mondiale din Brazilia, dupa ce a invins Costa Rica cu 4-3, in urma loviturilor de departajare, intr-un meci disputat la Salvador. La finalul celor 120 de minute de.

Live Text: Argentina- Belgia, ora 19, in sferturile Cupei Mondiale

Argentina si Belgia se dueleaza azi pentru un loc in semifinalele Cupei Mondiale. invingatoarea din acest meci va intalni, in careul de asi, castigatoarea intalnirii Olanda- Costa Rica.

Live Text: Argentina- Belgia, 0-0, in sferturile Cupei Mondiale

Live Text: Argentina- Belgia, 1-0, in sferturile Cupei Mondiale

Argentina s-a calificat in semifinale dupa ce a invins, la limita, Belgia, cu 1-0, in sferturile Cupei Mondiale

Argentina s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale. Higuain a marcat in minutul 8 si a trimis Argentina in semifinale, unde va juca in compania castigatoarei intalnirii Olanda- Costa Rica.

Olanda- Costa Rica, 4-3, in sferturile Cupei Mondiale. Olanda se califica in semifinale!

Olanda s-a calificat in semifinalele Cupei Mondiale dupa ce a invins Costa Rica cu 4-3. dupa executarea loviturilor de departajare. in semifinale, Olanda va intalni Argentina.

actualitate, 01:06