16:15

Adrian Mutu anunta obiectivul la Campionatul European de tineret: Imi doresc sa jucam finala

Nationala de tineret U21 a Romaniei si-a aflat adversarele pe care le va intalni in Grupa A la turneul final al Campionatului European gazduit de Ungaria si Slovenia. continuă pe Online Sport

Grupa de foc pentru nationala de tineret la Campionatul European din 2021

Calificata pentru al doilea turneu final consecutiv la Campionatul European, nationala de tineret U21 a Romaniei si-a aflat, joi, adversarele pe care le va intalni la competitia gazduita de Ungaria si Slovenia in primavara anului viitor.

Asa am trait Romania - Croatia in grupele principale la Campionatul European

Nationala Romaniei a intalnit Croatia, joi seara, de la 19:15, in primul meci din Grupa Principala II la Campionatul European din Danemarca.

Programul Romaniei in grupa principala la Campionatul European

Miercuri este zi de pauza la Campionatul European, dar de joi incepe faza grupelor principale.

Tricolorii mici, grupa puternica la Campionatul European

Echipa nationala de tineret, o reprezentativa care se bucura de o mare simpatie dupa rezultatele de anul trecut, si-a aflat adversarele de la turneul final al Campionatului European din 2021, dupa tragerea la sorti de la Nyon.

Romania, infranta de Norvegia la Campionatul European de handbal feminin, in ultimele 15 minute

Luni seara, echipa de handbal feminin a Romaniei a fost infranta de Norgevia in ultimul meci din grupa D a Campionatului European de handbal, pierzand in ultimul sfert de ora cu 28-20.

actualitate, 16:15