05:15

Begu se opreste in turul doi la Australian Open

Irina Begu n-a mai reusit meciul bun din prima runda, cand a eliminat-o pe Ekaterina Makarova dupa o revenire fabuloasa, si a cedat in fata croatei Petra Martic. continuă pe Online Sport

Australian Open: Irina Begu, in turul doi - Revenire superba dupa ce a fost condusa cu 6-3 si 4-0

Irina Camelia Begu 40 WTA) a avut parte de un meci interzis cardiacilor, jucatoarea noastra reusind sa o invinga pe Ekaterina Makarova Rusia - 33 WTA si cap de serie numarul 31), dupa ce la un moment dat era condusa cu 6-3 si 4-0. Irina merge in turul doi de la Australian Open, primul Grand Slam al anului.

Australian Open. Irina Begu, invinsa in turul al doilea al competitiei

Jucatoarea romana de tenis Irina Begu a fost invinsa de croata Petra Martic cu 6-4, 7-6 3), miercuri, la Melbourne, intr-un meci din runda a doua a turneului Australian Open, al doilea de Mare Slem al anului, scrie Agerpres.

VIDEO Australian Open. Irina Begu, invinsa in turul al doilea al competitiei

Australian Open. Irina Begu, calificata in turul al doilea al competitiei

Jucatoarea romana de tenis Irina Begu s-a calificat, luni dimineata, in runda a doua a turneului Australian Open, primul de Mare Slem al anului, dupa ce a invins-o, luni, pe rusoaica Ekaterina Makarova, cap de serie numarul 31, cu 3-6, 6-4, 8-6.

MECI EXPLOZIV la Australian Open! Irina Begu a produs marea SURPRIZA

Dupa un meci exploziv care a durat aproape 3 ore, Irina Begu a produs marea surpriza la Australian Open. Ea s-a calificat luni dimineata in turul II la primul turneu de Grand Slam al anului, Australian.

Irina Begu a fost eliminata de Petra Martic in turul secund de la Australian Open

Jucatoarea romanca a fost eliminata in minimul de seturi de jucatoarea din Croatia, Petra Martic locul 81 WTA), scor 6-4, 7-6 3), in turul secund de la Australian Open, in urma unui joc modest.

Irina Begu, invinsa in turul al doilea la Australian Open

Irina Begu a fost eliminata in turul al doilea la Australian Open, dupa ce croata Petra Matric a invins-o miercuri cu 6-4, 7-6 3). Begu 27 ani, 40 WTA), care trecuse in primul tur de o adve.

LIVE Halep cu Bouchard in turul doi la Australian Open (joi, 10:00)

Simona Halep are parte de un test de foc, joi, in turul secund la Australian Open. Lidera mondiala o intalneste pe Eugenie Bouchard, jucatoare iesita din topul 100 mondial. Click pentru imagini video live .

LIVE Halep cu Bouchard in turul doi la Australian Open. 39 de grade la ora meciului!

Asa am trait Halep cu Bouchard in turul doi la Australian Open. 39 de grade la ora meciului!

Simona Halep a avut parte de un test de foc, la propriu, joi, in turul secund la Australian Open. Lidera mondiala a intalnit-o pe Eugenie Bouchard, jucatoare iesita din topul 100 mondial. Click pentru imagini video live .

actualitate, 05:15