18:30

Brazilia si Belgia sferturi Cupa Mondiala

Brazilia si Belgia se infrunta, vineri seara, pentru un loc in semifinalele Cupei Mondiale din Rusia. continuă pe Online Sport

Brazilia si Belgia pentru un loc in semifinalele Cupei Mondiale. Cine va pleca acasa?

LIVE Brazilia - Belgia (21:00)

De la 21:00 transmitem vineri seara, live text, in aceasta pagina sfertul de finala dintre Brazilia si Belgia la Cupa Mondiala.

LIVE Brazilia - Belgia pentru un loc in semifinale

LIVE Brazilia - Belgia pentru un loc in semifinale. Dracii rosii ii baga in corzi pe Neymar si compania

Asa am trait Brazilia - Belgia pentru un loc in semifinale

De la 21:00 am transmis vineri seara, live text, in aceasta pagina sfertul de finala dintre Brazilia si Belgia la Cupa Mondiala.

BRAZILIA - BELGIA LIVE STREAM. Finala din sferturi ONLINE VIDEO TVR

Meciul dintre Brazilia si Belgia, echipe care se vor infrunta vineri, de la ora 21,00 ora Romaniei), la Kazan Kazan Arena, TVR 1, TVR HD), in sferturile de finala ale Cupei Mondiale de fotbal din Rusia, ar fi.

Negro 2000 sustine performanta in canotaj! Sportivii romani au adus doua medalii la Cupa Mondiala din Austria!

Echipajul masculin de patru rame al Romaniei s-a clasat al doilea, in timp ce barca feminina de dublu vasle categorie usoara a terminat pe locul al treilea la etapa de Cupa Mondiala de canotaj de la Linz-Ottensheim Austria). Negro 2000 sustine performanta si Federatia Romana de Canotaj.

Franta in semifinale la Cupa Mondiala

In primul sfert de finala de la Cupa Mondiala echipa Frantei a invins Uruguay, cu 2-0, la capatul unui meci dominat de la un capat la celalalt.

Ierarhia actualizata a marcatorilor la Cupa Mondiala

Vedeti in aceasta pagina cum arata topul marcatorilor la Cupa Mondiala din Rusia dupa faza optimilor de finala.

Capitanul nationalei Nigeriei a jucat meciul decisiv la Cupa Mondiala, la doar cateva ore dupa ce tatal sau a fost rapit

Tatal capitanului selectionatei Nigeriei la Cupa Mondiala de fotbal 2018, John Obi Mikel, a fost eliberat in schimbul unei rascumparari de 10 milioane de nairas 28. 000 dolari), dupa ce a fost rapit.

actualitate, 18:30