01:05

Cine va fi adversara Simonei Halep in sferturile de finala de la Roland Garros

Jucatoarea germana de tenis, Angelique Kerber, va fi adversara romancei Simona Halep in sferturile de finala ale turneului de Mare Slem de la Roland Garros, dupa ce a reusit luni, in optimi, o victorie clara i. continuă pe Antena3

LIVETEXT, ora 12.00 Simona Halep vs Elise Mertens pentru un loc in sferturile de finala de la Roland Garros

Simona Halep revine pe teren si o intalneste pe belgianca Elise Mertens in optimile de finala de la Roland Garros.

Ca un tavalug! Simona Halep a castigat clar duelul cu Elise Mertens si va juca in sferturile de finala de la Roland Garros

Simona Halep a revenit pe teren si a intalnit-o pe belgianca Elise Mertens, in optimile de finala de la Roland Garros.

LIVETEXT Simona Halep castiga clar primul set din meciul cu Elise Mertens, in optimile de finala de la Roland Garros

Roland Garros: Angelique Kerber, adversara Simonei Halep n sferturi

Pentru un loc in semifinalele turneului de la Roland Garros, Simona Halep 1 WTA) se va duela cu Angelique Keber Germania, 12 WTA). Nemtoaica a trecut fara emotii de Caroline Garcia Franta), favorita numarul 7, scor 6-2, 6-3.

VIDEO Roland Garros: Angelique Kerber, adversara Simonei Halep n sferturi

Ne trezim dimineata singure pe paturi ciudate de hotel Adversara Simonei Halep face marturisiri dureroase

Simona Halep o va intalni azi pe nemtoaica Andrea Petkovici, in turul al treilea al turneului de la Roland Garros,.

Ne trezim dimineata singure pe paturi ciudate de hotel. Adversara Simonei Halep face marturisiri dureroase

Simona Halep o va intalni azi pe nemtoaica Andrea Petkovici, in turul al treilea al turneului de la Roland Garros.

Prima reactie a Simonei Halep dupa calificarea in optimi la Roland Garros. Ce a remarcat liderul mondial WTA dupa meciul cu Andrea Petkovici

Simona Halep s-a calificat en-fanfare in optimile de finala ale turneului de la Roland Garros, dupa a trecut de Andrea Petkovici.

As fi alergat dezbracata in jurul terenului! Viitoarea adversara a Simonei Halep a uimit lumea tenisului

Simona halep s-a calificat in turul al treilea la Roland Garros, unde va avea parte de un duel cu una dintre cele mai nonconformiste jucatoare din circuitul WTA.

Tabloul complet al optimilor de finala de la Roland Garros. Cine este surpriza competitiei pana in acest moment

Turneul de la Roland Garros a ajuns in faza optimlor de finala, in competitie ramanand numai 16 jucatoare, dintre care doua romance.