23:00

Cine transmite la TV meciul Romania U21 Germania U21, din cadrul grupelor Campionatului European 2021

Playtech Playtech,

Meciul Romania-Germania poate fi urmarit TV la postul de televiziune TVR1 sau live-text pe playtech. ro. Acest meci este cel de-al treilea pentru tricolorii mici de la EURO U21. Cine transmite la TV meciul Romania U21 Germania U21, din cadrul grupelor Campionatului European 2021 Acest meci se joaca azi de la ora 19:00. De mentionat . continuă pe Playtech

Live Stream Video Romania U21 Germania U21. Vezi Online meciul decisiv de la EURO 2021

Meciul Romania U21-Germania U21 se va disputa azi, la TVR 1, dar il poti vedea in format live-text si pe Playtech. ro. Sunt mai putin de trei ore pana ce tricolorii mici vor disputa ultimul joc al grupei A de la EURO. UPDATE: Final de meci! Germania merge mai departe, in sferturile de finala ala Campionatul .

Asa am trait Romania U21 - Germania U21 la Campionatul European

Marti seara, de la 19:00, am transmis LIVETEXT in aceasta pagina, meciul Romania-Germania la Campionatul European de tineret.

Romania U21 - Germania U21, prefatat de Olaru: Mesaj emotionant inaintea unui duel urias

Nationala de tineret joaca diseara, la Budapesta, o partida de totul sau nimic la Europeanul U21. La prima vedere, avem sanse mici de calificare in sferturi, insa discursul lui Darius Olaru arata ca tricolorii mici sunt decisi sa dea lovitura.

Romania U21 - Germania U21, diseara, meciul unei generatii: Mutu, fara doi jucatori de baza

De la ora 19. 00, tricolorii mici vor intra pe teren, in speranta ca, la capatul celor 90 de minute, sa celebreze o calificare fantastica, in sferturile Europeanului de tineret.

Romania U21, egal cu Germania U21, scor 0-0. Tricolorii mici rateaza calificarea in sferturile Europeanului de tineret, desi au terminat grupa neinvinsi

UPDATE, 30martie, ora 20. 55: Selectionata Under-21 a Romaniei a remizat cu reprezentativa similara a Germaniei, scor 0-0, insa egalul nu a fost suficient pentru calificarea in sferturile Campionatului.

Adi Mutu, in lacrimi si mut de durere dupa ce Romania a pierdut calificarea la EURO 21

Adi Mutu a plans in conferinta care a avut loc dupa meciul Romania U21- Germania U21, care s-a incheiat cu 0-0. Desi nu au fost infranti, romanii au ratat calificarea in sferturile competitiei. Adi Mutu, in lacrimi dupa ce Romania U21 a ratat calificarea Fotbalistul nu s-a putut abtine si a varsat cateva lacrimi dupa .

CE U21 Germania - Romania, scor 0-0: Ne-am inecat la mal!

Chiar daca nu a pierdut niciun mecila Campionatul European de tineret,Romania a ratat calificarea in sferturile de finala.

Arbitru din Spania la meciul Romania - Germania de la Campionatul European de tineret

UEFA a delegat o brigada din Spania sa conduca la centru partida Romania Germania programata, marti, cu incepere de la ora 19, in ultima etapa a fazei grupelor la Campionatul European de tineret gazduit de Slovenia si Ungaria.

Romania U21 a prins aripi: Ce anunta oficialii echipei dupa remiza cu Olanda U21

Tricolorii mici au aratat ca au mare potential, motiv pentru care, in vederea urmatorului meci, cel cu Ungaria U21, e luat in calcul un singur rezultat: victoria.

Romania U21 vs Ungaria U21 (de la ora 19:00) Echipament inedit pentru tricolori - Echipele probabile

Echipa Under 21 a Romaniei a debutat cu o remiza la Euro 2021, una obtinuta impotriva puternicei echipei a Olandei. Urmeaza un meci capital contra Ungariei, victoria fiind obligatorie pentru indeplinirea obiectivului: calificarea din grupa. Duelul contra maghiarilor va incepe de la ora 19:00, va fi LiveText pe HotNews. ro si in direct pe TVR 1.