19:15

Romania U21 - Germania U21, prefatat de Olaru: Mesaj emotionant inaintea unui duel urias

Nationala de tineret joaca diseara, la Budapesta, o partida de totul sau nimic la Europeanul U21. La prima vedere, avem sanse mici de calificare in sferturi, insa discursul lui Darius Olaru arata ca tricolorii mici sunt decisi sa dea lovitura. continuă pe Adevărul

Live Stream Video Romania U21 Germania U21. Vezi Online meciul decisiv de la EURO 2021

Meciul Romania U21-Germania U21 se va disputa azi, la TVR 1, dar il poti vedea in format live-text si pe Playtech. ro. Sunt mai putin de trei ore pana ce tricolorii mici vor disputa ultimul joc al grupei A de la EURO. UPDATE: Final de meci! Germania merge mai departe, in sferturile de finala ala Campionatul .

Cine transmite la TV meciul Romania U21 Germania U21, din cadrul grupelor Campionatului European 2021

Meciul Romania-Germania poate fi urmarit TV la postul de televiziune TVR1 sau live-text pe playtech. ro. Acest meci este cel de-al treilea pentru tricolorii mici de la EURO U21. Cine transmite la TV meciul Romania U21 Germania U21, din cadrul grupelor Campionatului European 2021 Acest meci se joaca azi de la ora 19:00. De mentionat .

Asa am trait Romania U21 - Germania U21 la Campionatul European

Marti seara, de la 19:00, am transmis LIVETEXT in aceasta pagina, meciul Romania-Germania la Campionatul European de tineret.

Romania U21 - Germania U21, diseara, meciul unei generatii: Mutu, fara doi jucatori de baza

De la ora 19. 00, tricolorii mici vor intra pe teren, in speranta ca, la capatul celor 90 de minute, sa celebreze o calificare fantastica, in sferturile Europeanului de tineret.

Romania U21, egal cu Germania U21, scor 0-0. Tricolorii mici rateaza calificarea in sferturile Europeanului de tineret, desi au terminat grupa neinvinsi

UPDATE, 30martie, ora 20. 55: Selectionata Under-21 a Romaniei a remizat cu reprezentativa similara a Germaniei, scor 0-0, insa egalul nu a fost suficient pentru calificarea in sferturile Campionatului.

Loredana Groza, mesaj emotionant pentru Catanga: Talentul, vocea si carisma Corneliei nu se pot compara cu nimeni si nimic

Loredana Groza a transmis un mesaj emotionant, dupa decesul Corneliei Catanga, spunand ca talentul si vocea acesteia nu se pot compara cu nimeni si nimic.

CE U21 Germania - Romania, scor 0-0: Ne-am inecat la mal!

Chiar daca nu a pierdut niciun mecila Campionatul European de tineret,Romania a ratat calificarea in sferturile de finala.

Romania U21 a prins aripi: Ce anunta oficialii echipei dupa remiza cu Olanda U21

Tricolorii mici au aratat ca au mare potential, motiv pentru care, in vederea urmatorului meci, cel cu Ungaria U21, e luat in calcul un singur rezultat: victoria.

Reactia lui Adrian Mutu, dupa comportamentul rasist al fotbalistilor unguri in timpul infrangerii suferite cu Romania U21: E vorba despre respect. Sper ca UEFA sa ia decizia corecta

Adrian Mutu, selectionerul echipei nationale de tineret a Romaniei, a comentat comportamentul rasist pe care l-au manifestat anumiti fotbalisti ai Ungariei U21 in timpul infrangerii suferite de nationala.

Ungurii, decisi sa rapuna Romania U21: Stim ce inseamna acest meci pentru tara noastra!

Ungaria gazduieste Campionatul European de tineret, alaturi de Slovenia, insa reprezentativa U21 e deja la 90 de minute de eliminare din competitie.

actualitate, 19:15