19:45

Romania U21 a prins aripi: Ce anunta oficialii echipei dupa remiza cu Olanda U21

Tricolorii mici au aratat ca au mare potential, motiv pentru care, in vederea urmatorului meci, cel cu Ungaria U21, e luat in calcul un singur rezultat: victoria. continuă pe Adevărul

Romania U21, consolarea unui fotbal in colaps: Ce ne-a aratat meciul cu Olanda U21 VIDEO

Romania U21 a facut un prim meci solid la Campionatul European de tineret, remizand cu Olanda U21, scor 1-1. De acum, calculele calificarii in urmatoarea faza ne obliga sa invingem una dintre gazdele turneului, sambata, la Budapesta.

Romania U21 are sase magnifici in lot: Ce ii deosebeste de restul colegilor la CE U21

Campionatul European de tineret debuteaza de astazi, cu primele partide din faza grupelor. La Budapesta, Romania U21 isi va incepe parcursul in competitie, cu o confruntare cu Olanda.

Romania U21, calculele calificarii in sferturile Euro 2021: De ce rezultate avem nevoie

Romania U21 a pasit cu dreptul in turneul final gazduit de Ungaria si Slovenia si remiza cu Olanda U21 ne poate fi de mare folos, in perspectiva calificarii in sferturi.

Romania U21 vs Ungaria U21 (de la ora 19:00) Echipament inedit pentru tricolori - Echipele probabile

Echipa Under 21 a Romaniei a debutat cu o remiza la Euro 2021, una obtinuta impotriva puternicei echipei a Olandei. Urmeaza un meci capital contra Ungariei, victoria fiind obligatorie pentru indeplinirea obiectivului: calificarea din grupa. Duelul contra maghiarilor va incepe de la ora 19:00, va fi LiveText pe HotNews. ro si in direct pe TVR 1.

Mutu, discurs superb dupa Romania U21 - Olanda U21, scor 1-1: Federatia a publicat filmarea VIDEO

Nationala de tineret a facut un prim meci solid la Euro 2021, gazduit de Ungaria si Slovenia. Si deja putem visa la o calificare in sferturi, mai ales ca Ungaria U21, urmatoarea noastra adversara, e o nationala de batut.

Romania U21, meci de foc cu Olanda U21, miercuri seara, in prima partida de la Euro. Cum i-a mobilizat Adrian Mutu pe tricolorii mici inainte de plecarea spre Ungaria (VIDEO)

Nationala de fotbal U21 a Romaniei isi incepe aventura la Campionatul European de tineret din Ungaria si Slovenia, miercuri seara, de la ora 22, pe Bozsik Arena din Budapesta, unde va da peste selectionata.

Europa vibreaza: incepe CE U21! Diseara, Romania U21 are meci cu Olanda, la Budapesta

Pentru prima data in istorie, Romania U21 s-a calificat la doua editii succesive ale Europeanului de tineret. Tricolorii mici, convocati de Adrian Mutu, isi incep, diseara, parcursul la turneul final, unde spera sa repete rezultatele de acum doi ani, cand am atins semifinalele.

Ungurii, decisi sa rapuna Romania U21: Stim ce inseamna acest meci pentru tara noastra!

Ungaria gazduieste Campionatul European de tineret, alaturi de Slovenia, insa reprezentativa U21 e deja la 90 de minute de eliminare din competitie.

Romania U21 |Tricolorii au efectuat antrenamentul oficial inaintea meciului cu Ungaria

Adrian Mutu a condus, vineri seara, ultima sedinta de pregatire inaintea duelului cu Ungaria, al doilea pentru nationala U21 a Romaniei la Campionatul European de tineret. Meciul Romania - Ungaria va fi LIVETEXT pe onlinesport. ro, sambata, de la ora 19:00.

Romania U21 |Adrian Mutu s-a decis asupra primului 11 cu Olanda

Selectionerul nationalei de tineret a conturat echipa pe care o va trimite in teren, miercuri seara, in meciul cu Olanda, primul de la Campionatul European U21 din Slovenia si Ungaria. Partida e LIVETEXT pe onlinesport. ro .

actualitate, 19:45