01:05

CSM joaca, astazi, ultimul meci in Grupele Principale ale Ligii Campionilor: Ce urmeaza pentru tigroaice

Campioana Romaniei a pierdut ultimele doua partide, cu Gyor si cu Krim, insa ramane in cursa pentru castigarea trofeului. continuă pe Adevărul

Liga Campionilor, handbal (f): CSM Bucuresti, egal cu Thuringer in ultimul meci din Grupa Principala (23-23) - Tigroaicele au condus cu 14-8 la pauza

CSM Bucuresti a terminat la egalitate cu Thuringer, scor 23-23, in ultimul meci din Grupa Principala II a Ligii Campionilor la handbal feminin. Campioana Romaniei a condus cu 14-8 la pauza, insa totul s-a prabusit in repriza secunda. Tigroaicele pot termina chiar si pe locul patru in grupa, daca Ferencvaros o invinge pe Krim Ljubiana.