13:15

CTP, in al noualea cer dupa victoria Simonei Halep: A stat sub foc si a rezistat la obuze!

Cristian Tudor Popescu a urmarit entuziasmat victoria Simonei Halep din semifinalele turneului de la Roland Garros si a avut numai cuvinte de lauda la adresa ei. continuă pe Adevărul

Serban Nicolae se tine de glume: Victoria Simonei Halep face parte din programul PSD de guvernare

Abia adoptata, Legea salarizarii i-a infuriat pe bugetari, care se simt mintiti, iar anuntatele modificari la Codurile penale ii tin pe romani ca pe jar, dar asta nu-i opreste pe PSD-isti sa.

Victoria Simonei Halep face parte din programul PSD de guvernare. Gluma nesarata a senatorului Serban Nicolae

Face parte din programul de guvernare: Aroganta incredibila a lui Serban Nicolae dupa victoria lui Halep din sferturile Roland Garros

Simona Halep a realizat o victorie incredibila in sferturile de finala de la Roland Garros invingandu-o pe Elina Svitolina cu 3-6 7-6 6-0, dupa ce a fost condusa la un moment dat cu 3-6 1-5.

CTP merge la doctor dupa succesul nebun al Simonei Halep: O partida cat o viata, cat o lume. 6-0 are legatura cu mentalul!

Simona Halep a aruncat lumea tenisuluin in aer dupa o revenire de exceptie in sferturile de finala ale turneului de la Roland Garros.

Simona Halep dupa victoria impotriva Elinei Svitolina: Nu prea stiu cum am revenit

Nu prea stiu cum am revenit, a declarat Simona Halep dupa victoria impotriva ucrainencei Elina Svitolina, cu scorul de 3-6, 7-6 8/6), 6-0, in sferturile de finala ale turneului de Mare Slem de la Roland Garros.

A aruncat cu racheta spre copilul de mingi. Adversara Simonei Halep din finala Roland Garros, acuzata de violenta in 2016 (VIDEO)

Jelena Ostapenko, adversara Simonei Halep din finala Roland Garros, a primit acuzatii de violenta in 2016. Naomy Broady, adversara sa din turul secund de la Auckland, a acuzat-o ca in timpul meciului,.

C.T. Popescu, dupa meciul lui Halep: Ma duc la doctor

Cristian Tudor Popescu a spus, miercuri, dupa calificarea lui Halep in semifinalele turneului de la Roland Garros, ca se va duce la doctor, sa vada cu cati ani a imbatranit in setul do.

CTP despre adversara Simonei Halep, din finala de la Paris: E o salbaticiune inconstienta. Ma inspaimanta!

Cristian Tudor Popescu trage un semnal de alarma in privinta jucatoarei pe care Simona Halep o va intalni in finala de la Roland Garros.

CTP, despre adversara Simonei Halep, din finala de la Paris: E o salbaticiune inconstienta. Ma inspaimanta!

Cum vede CTP meciul Simonei Halep contra Karolinei Pliskova, din semifinale de la Roland Garros: Va fi la fel!

Simona Halep va juca azi in semifinalele turneului de la Roland Garros, impotriva cehoaicei Karolina Pliskova, locul doi in clasamentul mondial.

actualitate, 13:15