23:45

Cupa Romniei: Hermannstadt vs FC Viitorul (20:00), primul meci din sferturi - Programul complet al partidelor si al televizarilor

Hermannstadt si Viitorul se intalnesc marti in primul meci din sferturile de finala ale Cupei Romaniei, de la ora 20:00. Formatia din Sibiu a ajuns pana in finala la editia de anul trecut a competitiei si incearca sa repete performanta si in acest sezon. Partida se va desfasura la Pitesti si va fi arbitrata de Horatiu Fesnic. continuă pe Hotnews

Cupa Romniei: Hermannstadt vs FC Viitorul 2-3 / Echipa lui Gheorghe Hagi s-a calificat n semifinale, dupa ce a cstigat primul meci oficial dupa aproape trei luni

FC Viitorul s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a invins, la Pitesti, formatia Hermannstadt, scor 3-2. Echipa lui Gheorghe Hagi a pus capat unei perioade de 652 de minute fara gol marcat si aproape trei luni fara victorie in meciurile oficiale.

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei (20:00)

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei debuteaza, marti seara, cu duelul dintre Hermannstadt si Viitorul. Meciul e live text aici incepand cu ora 20:00.

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei. Gazdele revin de la 0-2!

Asa am trait Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei a debutat, marti seara, cu duelul dintre Hermannstadt si Viitorul. Meciul e live text aici incepand cu ora 20:00.

LIVE Poli Iasi - CFR Cluj (20:00)

Liderul campionatului are meci greu in Copou contra unei echipe care tinteste un loc in playoff. Urmariti Poli Iasi - CFR Cluj aici sambata seara dupa ora 20:00. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video Poli Iasi - CFR Cluj .

LIVE Chiajna - Voluntari (20:00)

Ultimul meci al etapei a 25-a le aduce fata in fata pe ilfovenele Concordia Chiajna si FC Voluntari. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

Viitorul abordeaza fara sase titulari meciul de Cupa cu Hermannstadt

Gheorghe Hagi se afla in fata unei finale cu FC Botosani pentru obtinerea biletelor in playoff si din acest motiv tehnicianul Viitorului a decis sa menajeze sase jucatori de baza la meciul cu Hermannstadt din sferturile Cupei Romaniei.

LIVE Dunarea Calarasi - Dinamo (14:00)

Primul meci al zilei de duminica in Liga 1 Betano le aduce fata in fata pe Dunarea Calarasi si Dinamo, doua echipe care se vor duela si in playout. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

LIVE FCSB - Craiova (20:00). Echipele de start!

Derby-ul etapei a 25-a in Liga 1 Betano se disputa, duminica seara, pe Arena Nationala, intre FCSB si U Craiova 1948 CS, doua dintre rivalele in lupta pentru titlu. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

actualitate, 23:45