01:05

Cupa Romniei: Hermannstadt vs FC Viitorul 2-3 / Echipa lui Gheorghe Hagi s-a calificat n semifinale, dupa ce a cstigat primul meci oficial dupa aproape trei luni

FC Viitorul s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei, dupa ce a invins, la Pitesti, formatia Hermannstadt, scor 3-2. Echipa lui Gheorghe Hagi a pus capat unei perioade de 652 de minute fara gol marcat si aproape trei luni fara victorie in meciurile oficiale. continuă pe Hotnews

Cupa Romniei: Hermannstadt vs FC Viitorul (20:00), primul meci din sferturi - Programul complet al partidelor si al televizarilor

Hermannstadt si Viitorul se intalnesc marti in primul meci din sferturile de finala ale Cupei Romaniei, de la ora 20:00. Formatia din Sibiu a ajuns pana in finala la editia de anul trecut a competitiei si incearca sa repete performanta si in acest sezon. Partida se va desfasura la Pitesti si va fi arbitrata de Horatiu Fesnic.

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei (20:00)

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei debuteaza, marti seara, cu duelul dintre Hermannstadt si Viitorul. Meciul e live text aici incepand cu ora 20:00.

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei

LIVE Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei. Gazdele revin de la 0-2!

Asa am trait Hermannstadt - Viitorul in sferturile Cupei Romaniei

Faza sferturilor de finala in Cupa Romaniei a debutat, marti seara, cu duelul dintre Hermannstadt si Viitorul. Meciul e live text aici incepand cu ora 20:00.