Gala Fotbalului Romanesc: George Puscas, jucatorul anului 2019!

Internationalul George Puscas a fost desemnat, luni seara, cel mai bun fotbalist roman al anului 2019, la Gala Fotbalului Romanesc care a avut loc in Capitala. continuă pe Online Sport

Gala Fotbalului Romanesc: George Puscas, cel mai bun fotbalist Razvan Lucescu, antrenorul anului

George Puscas a fost desemnat, luni, in cadrul Galei Fotbalului Romanesc, fotbalistului anului 2019, iar Razvan Lucescu a primit premiul pentru cel mai bun antrenor. Intra in material pentru a afla castigatorii celorlalte premii.

Ce fotbalisti au fost nominalizati la titlul de jucatorul anului, in Romania

Portarul Ionut Andrei Radu Genoa), atacantul George Puscas PalermoReading) si mijlocasul Ciprian .

George Puscas, fenomenal! Romanul a reusit un hat-trick pentru Reading

Atacantul roman George Puscas a reusit un hat-trick de senzatie, in doar sase minute, pentru Reading.

Fabulos! George Puscas reuseste un hattrick in doar cinci minute!

In timp ce la Bucuresti avea loc tragerea la sorit a grupelor turneului final EURO 2020, internationalul roman George Puscas prindea o zi de exceptie in tricoul lui Reading in a doua liga engleza.

George Puscas, hattrick de senzatie in doar sase minute. Cu golurile romanului, Reading s-a impus la Wigan (1-3)

Atacantul roman George Puscas a reusit un hattrick de senzatie, in doar sase minute, pentru Reading, care a invins-o cu 3-1 pe Wigan, sambata seara, in deplasare, in etapa a 19-a a ligii secunde engleze de.

VIDEO George Puscas, hat-trick in cinci minute pentru Reading in liga a doua engleza (3-1 vs Wigan)

Formatia Reading a invins, sambata, in deplasare, cu scorul de 3-1, echipa Wigan, intr-un meci din etapa a 19-a a ligii secunde din Anglia, in care George Puscas a inscris toate cele trei goluri ale oaspetilor, intr-un interval de cinci minute.

George Puscas, performanta fabuloasa in Championship. Romanul a reusit un hat-trick intr-un interval de timp ireal

George Puscas a reusit probabil cea mai buna evolutie a sa din intraga cariera, atacantul fiind decisiv in victoria obtinuta de echipa sa, Reading, pe terenul celor de la Wigan.

Cine este cel mai puternic fashion influencer al anului 2019

Ne apropiem cu pasi rapizi de finalul acestui an, iar publicatiile de specialitate din strainatate au realizat topul celor mai puternicii fashion influenceri din 2019! Cine ocupa prima pozitie? Meghan Markle, Ducesa de Sussesx.

actualitate, 09:30