09:15

Ianis Hagi, Craciun de vis: Laudat de Steven Gerrard si rasfatat in familie. Ce mesaj a postat

Mijlocasul de 22 de ani a inceput sa joace din ce in ce mai bine, iar ultima sa prestatie, cea de miercuri, a fost apreciata si de antrenorul echipei. continuă pe Adevărul

Surpriza colosala pentru Ianis Hagi dupa ce a marcat aseara un gol. Nici lui nu i-a venit sa creada ce a citit

Ultimul meci din campionatul scotian a adus o victorie asteptata de fanii Glasgow Rangers. Cerrard a pariat inca din primul minut pe un lot compact. Ianis Hagi, revenit in primul11, a jucat toate cele 90 de minute. Glasgow Rangers a invins St Jonstone cu 3-0 si este pe cale sa castige campionatul. Presa scotiana, din .

Ianis Hagi, inchide tabela pentru Rangers

Mijlocasul Ianis Hagi s-a numarat printre marcatorii lui Glasgow Rangers in victoria cu St. Johnstone din deplasare, scor 3-0.

actualitate, 09:15