00:07

LIVE Halep - Pliskova in sferturi la Australian Open (miercuri dupa 6:00)

Simona Halep o intalneste pe Karolina Pliskova in sferturile de finala de la Australian Open, miercuri dimineata, cu incepere de la ora 6:00 a diminetii. Click pentru imagini video live . continuă pe Online Sport

LIVE Halep - Pliskova in sferturi la Australian Open (miercuri dupa 6:30)

LIVE Halep - Pliskova in sferturi la Australian Open

Asa am trait Halep - Pliskova in sferturi la Australian Open

Simona Halep a intalnit-o pe Karolina Pliskova in sferturile de finala de la Australian Open, miercuri dimineata, cu incepere de la ora 6:00 a diminetii. Click pentru imagini video live .

LIVE Halep cu Osaka in optimi la Australian Open (luni, dupa 9:00)

Simona Halep a ajuns in optimi la Australian Open si mai are nevoie de o singura victorie pentru egalarea celui mai bun rezultat al sau in Grand Slam-ul de la Antipozi. Click pentru imagini video live .

LIVE Halep cu Osaka in optimi la Australian Open (luni, dupa 8:00)

LIVE Halep cu Osaka in optimi la Australian Open

Asa am trait Halep cu Osaka in optimi la Australian Open

Simona Halep a jucat in optimi la Australian Open cu Naomi Osaka din Japonia, jucatoare de care a trecut in doua seturi. Click pentru imagini video live .

Halep se retrage de la primul turneu dupa Australian Open: Cate puncte va pierde Simona din cauza acestei decizii

Simona Halep 1 WTA) are probleme serioase la glezna pe care a sucit-o in setul doi al meciului cu Destanee Aiava 193 WTA), in turul I de la Australian Open. Daca pana acum a strans din dinti la Melbourne, dupa aceea, romanca nu vrea sa mai forteze.

Australian Open: Simona Halep vs Karolina Pliskova se va disputa miercuri, dupa ora 06:00 (ora Romaniei)

Meciul Simona Halep vs Karolina Pliskova din sferturile de finala de la Australian Open) se va disputa miercuri, dupa ora 06:00 ora Romaniei), dupa au anuntat organizatorii competitiei de la Melbourne.

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Australian Open. Meci fara emotii cu japoneza Osaka

SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA LIVE la AUSTRALIAN OPEN. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO. Simona Halep va juca in optimile de finala la AUSTRALIAN OPEN cu japoneza Naomi Osaka, nr. LIVE VIDEO pe EUROSPORT de la ora 08:00 si ONLINE STREAM pe Eurosport Player.

actualitate, 00:07