00:07

Halep se retrage de la primul turneu dupa Australian Open: Cate puncte va pierde Simona din cauza acestei decizii

Simona Halep 1 WTA) are probleme serioase la glezna pe care a sucit-o in setul doi al meciului cu Destanee Aiava 193 WTA), in turul I de la Australian Open. Daca pana acum a strans din dinti la Melbourne, dupa aceea, romanca nu vrea sa mai forteze. continuă pe Adevărul

SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA LIVE la AUSTRALIAN OPEN. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO

SIMONA HALEP - NAOMI OSAKA LIVE la AUSTRALIAN OPEN. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO. Simona Halep va juca in optimile de finala la AUSTRALIAN OPEN cu japoneza Naomi Osaka, nr. LIVE VIDEO pe EUROSPORT de la ora 08:00 si ONLINE STREAM pe Eurosport Player.

SIMONA HALEP - LAUREN DAVIS LIVE la Australian Open. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO

SIMONA HALEP - LAUREN DAVIS LIVE la Australian Open. ONLINE STREAM Eurosport - VIDEO. in turul al treilea la Melbourne, Halep o va infrunta pe americanca Lauren Davis 24 ani, 76 WTA). Simona Halep,.

LIVE Halep - Pliskova in sferturi la Australian Open (miercuri dupa 6:00)

Simona Halep o intalneste pe Karolina Pliskova in sferturile de finala de la Australian Open, miercuri dimineata, cu incepere de la ora 6:00 a diminetii. Click pentru imagini video live .

LIVE Halep - Pliskova in sferturi la Australian Open (miercuri dupa 6:30)

LIVE Halep - Pliskova in sferturi la Australian Open

Asa am trait Halep - Pliskova in sferturi la Australian Open

Simona Halep a intalnit-o pe Karolina Pliskova in sferturile de finala de la Australian Open, miercuri dimineata, cu incepere de la ora 6:00 a diminetii. Click pentru imagini video live .

FOTO Simona Halep s-a calificat in optimi la Australian Open dupa un meci infernal! A salvat trei mingi de meci si a castigat cu 15-13 in setul decisiv!

Simona Halep s-a calificat in optimi la Australian Open dupa un meci dramatic cu Lauren Davis, din Statele Unite, scor 76 WTA.

FOTO Simona Halep s-a calificat in optimi la Australian Open dupa un meci infernal. A salvat trei mingi de meci si a castigat cu 15-13 in setul decisiv

Meci pentru istorie! Partida dintre Simona Halep si Lauren Davis intra in arhivele Australian Open

Simona Halep a obtinut o calificare epocala in optimile de finala ale Australian Open, dupa un meci incredibil cu americanca Lauren Davis.

Halep, cea mai rezistenta jucatoare de la Australian Open: capitol la care Simona e pe primul loc in proba feminina

Simona Halep nu doar ca e lider in clasamentul mondial la zi, dar conduce si intr-o alta ierarhie in primul Grand Slam al anului.

actualitate, 00:07