18:00

LIVE Semifinala turneului de la Madrid Simona Halep - Belinda Bencici

Incepand cu ora 15. 30, Simona Halep incearca sa se califice in finala turneului de la Madrid. Ultimul obstacol in calea romancei este elvetianca Belinda Bencici. continuă pe Adevărul

LIVE Semifinala turneului de la Madrid: Set decisiv in meciul Simona Halep - Belinda Bencici

WTA Madrid: Simona Halep vs Belinda Bencic, in semifinale / Partida are loc vineri, de la ora 15:30

Simona Halep, locul 3 mondial, va evolua contra jucatoarei elvetiene Belinda Bencic, locul 18 WTA, vineri, de la ora 15:30, in semifinale la Madrid Open.

Asa am trait Simona Halep - Belinda Bencic in semifinale la Madrid

Simona Halep a invins-o in trei seturi pe Belinda Bencic in semifinalele de la Madrid. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

LIVE Simona Halep - Belinda Bencic in semifinale la Madrid (15:30)

Simona Halep se afla in cautarea primului loc mondial al titlului cu numarul trei din cariera la Madrid. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea meciul live video .

LIVE Simona Halep - Belinda Bencic in semifinale la Madrid

WTA Madrid: Simona Halep vs Ashleigh Barty, duel in optimi / Partida are loc joi, de la ora 13:00

Jucatoarea Simona Halep, locul 3 WTA, o va intalni pe sportiva australiana Ashleigh Barty, numatul 9 mondial, joi, de la ora 13:00, in sferturile de finala ale turneului Madrid Open, conform programului anuntat de organizatori.

WTA Madrid: Simona Halep si Irina Begu, eliminate in optimile probei de dublu

Perechea Simona Halep/Irina Begu a fost invinsa in optimile turneului de la Madrid, jucatoarele noastre fiind depasite de perechea Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova cap de serie numarul unu), scor 6-3, 6-3.

LiveText Simona Halep vs Belinda Bencic (de la ora 15:30)

La inceptul anului, la Dubai, Belinda Bencic trecea de Simona Halep in sferturile turneului. Elvetianca are un sezon bun, insa alta ar trebui sa fie povestea unui meci care va avea loc pe zgura. in drumul spre finala de la Madrid Premier Mandatory) Simona Halep trebuie sa treaca de incomoda jucatoare din Elvetia. Halep vs Bencic va fi in direct pe Digisport 1 si LiveText pe HotNews. ro de la ora 15:30.

LiveText Simona Halep vs Belinda Bencic 4-2

La inceptul anului, la Dubai, Belinda Bencic trecea de Simona Halep in sferturile turneului. Elvetianca are un sezon bun, insa alta ar trebui sa fie povestea unui meci care va avea loc pe zgura. in drumul spre finala de la Madrid Premier Mandatory) Simona Halep trebuie sa treaca de incomoda jucatoare din Elvetia. Halep vs Bencic este in direct pe Digisport 1 si LiveText pe HotNews. ro.

LiveText Simona Halep vs Belinda Bencic 6-2, 5-6

actualitate, 18:00