14:00

Programul meciurilor din sferturile Cupei Mondiale

România Liberă România Liberă,

Programul partidelor din sferturile de finala ale Cupei Mondiale, care se disputa vineri si sambata. continuă pe România Liberă

Olanda - Mexic 2-1. Batavii, in sferturile Cupei Mondiale dupa un meci dramatic

Olanda s-a calificat in sferturile Cupei Mondiale de fotba din Brazilia la finalul unui meci dramatic, in compania nationalei Mexicului. Batavii s-au impus cu 2-1, dupa ce in minutul 87 scorul era de 1-0 pentru americani.

LIVE TEXT Olanda - Mexic: 2-1. Olandezii merg in sferturile Cupei Mondiale

Olanda - Mexic este cel de-al treilea meci din optimile Cupei Mondiale din Brazilia. Olanda si Mexic se intalnesc, duminica, de la ora 19. 00, pe Estadio Castelao, din Fortaleza, intr-un meci la finalul caruia una dintre echipe va pleca acasa. Partida va fi transmisa pe posturile TVR si va putea fi urmarita live text pe romanialibera. ro.

S-a anuntat programul meciurilor din Liga 1 2014/2015. Rapid-Steaua in prima etapa

LPF a stabilit programul meciurilor din Liga 1. Programul se gaseste complet si actualizat tur si retur in pagina de Program Liga 1.

LIVE Se afla programul meciurilor din Liga 1 2014/2015. Rapid-Steaua in prima etapa

LPF stabileste acum programul meciurilor din Liga 1, dupa ce s-a stabilit calendarul etapelor.

LIVE TEXT Olanda - Mexic: 0-0. A inceput duelul din optimile Cupei Mondiale

Belgia a invins SUA, scor 2-1, dupa prelungiri, si s-a calificat in sferturile Cupei Mondiale

Belgia s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Mondiale, dupa ce a invins, marti, cu scorul de 2-1, dupa prelungiri, selectionata Statelor Unite ale Americii, in optimile competitiei. Pentru.

Olanda a invins Mexic si s-a calificat in sferturile Cupei Mondiale

Reprezentativa Olandei, vicecampioana mondial en-titre, s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Mondiale, dupa ce a invins, cu scorul de 2-1 0-0), selectionata Mexicului, intr-un meci disputat la Fortaleza in optimile competitiei.

Costa Rica a invins Grecia, scor 6-4, la lovituri de departajare si s-a calificat in sferturile Cupei Mondiale

Reprezentativa statului Costa Rica s-a calificat in premiera in sferturile de finala ale Cupei Mondiale, dupa ce a invins, duminica, la Recife, cu scorul de 6-4, in urma loviturilor de departajare, .

Costa Rica a invins Grecia si s-a calificat in sferturile Cupei Mondiale

Reprezentativa statului Costa Rica s-a calificat in premiera in sferturile de finala ale Cupei Mondiale, dupa ce a invins, duminica, la Recife, cu scorul de 6-4, in urma loviturilor de departajare, selectionata Greciei, in optimile competitiei.

CM Fotbal: Columbia a invins Uruguay, scor 2-0, si s-a calificat in sferturile Cupei Mondiale

Reprezentativa Columbiei s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Mondiale, dupa ce a invins, sambata, pe Maracana, cu scorul de 2-0 1-0), selectionata Uruguayului, in optimile competitiei, informeaza Mediafax.