14:45

Roger Federer, despre jucatoarele care l-au impresionat din tenisul feminin. Pe cine prefera tenismenul

Roger Federer a dezvaluit care sunt jucatoarele lui preferate din tenisul feminin, cele care au avut performante cu adevarat uluitoare. Tenisul feminin are cateva recorduri dincolo de orice limita,. continuă pe Antena3

Roger Federer a dezvaluit care sunt preferatele lui din tenisul feminin. Pe cien apreciaza campionul elvetian

Roger Federer a vorbit despre tenisul feminin si a precizat care sunt jucatoarele care l-au impresionat cel mai mult prin activitatea lor,.

Roger Federer a dezvaluit care sunt preferatele lui din tenisul feminin. Pe cine apreciaza campionul elvetian

Roger Federer a trait periculos in semifinala cu Borna Coric, croatul reusind printr-o evolutie agresiva sa domine o parte importanta a partidei cu elvetianul. Condus cu 1-0 la seturi si cu 4-2 in al doilea, liderul mondial a reusit sa revina, a impins disputa in decisiv si s-a impus dupa un meci de doua ore si 21 de minute 5-7, 6-4, 6-4).

VIDEO Indian Wells: Roger Federer, in finala - Victorie cu mari emotii impotriva lui Borna Coric

VIDEO Roger Federer, in semifinale de la Indian Wells (7-5, 6-1 cu Hyeong Chung) - Elvetianul si-a egalat cel mai bun start de sezon din cariera

Roger Federer 1 ATP) este de neoprit la Indian Wells, elvetianul reusind sa se califice pentru a 11-a oara in cariera in semifinalele competitiei californiene. Liderul mondial l-a invins in sferturi pe sud-coreeanul Hyeong Chung 21 de ani, locul 26 ATP), scor 7-5, 6-1, dupa o ora si 23 de minute de joc.

VIDEO Roger Federer, in semifinale la Indian Wells (7-5, 6-1 cu Hyeong Chung) - Elvetianul si-a egalat cel mai bun start de sezon din cariera

VIDEO Roger Federer isi continua marsul catre al saselea titlu la Indian Wells (7-5, 6-4 cu Jeremy Chardy)

Roger Federer 1 ATP) a mai facut un pas in drumul sau catre al saselea titlu de la Indian Wells, dupa ce l-a invins in doua seturi pe francezul Jeremy Chardy 100 ATP), scor 7-5, 6-4. A 15-a victorie din tot atatea partide disputate in acest an i-a adus elvetianului calificarea in sferturile de finala ale competitiei din desertul californian.

Gica Hagi despre HOTUL care i-a spart casa: Nu l-as pedepsi cu nimic!

Hotul care i-a spart casa lui Gica Hagi, dar si alte proprietati din Pipera, a fost prins de politisti chiar in timp ce dadea o alta spargere. Detalii AICI) Hagi a spus ca nu l-ar pedepsi pe.

Teodorovici, despre cei care au dat bani pentru Cumintenia Pamantului: Oamenii sa-si recupereze sumele

Eugen Teodorovici, ministrul Finantelor Publice, a anuntat joi ca Guvernul lucreaza la o metoda prin care persoanele care au donat bani pentru achizitionarea operei de arta Cumintenia Pamantului sa isi poata recupera sumele platite, scrie.

Tariceanu, despre cei care au cochetat cu statul paralel: Vor fi socotiti ca niste produse EXPIRATE

Presedintele Senatului, Calin Popescu-Tariceanu, continua razboiul cu statul paralel, in conntextul interviului dat de Sebastian Ghita din Serbia. Tariceanu a declarat miercuri seara, la Romania TV, ca.

actualitate, 14:45