22:00

Simona Halep a abandonat meciul din sferturile Rogers Cup dupa un set, din cauza unor probleme medicale

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep a abandonat in sferturile de finala ale turneului WTA de la Toronto, din cauza unor probleme medicale, retragandu-se de pe teren dupa primul set al meciului cu cehoaica. continuă pe Antena3

Simona Halep s-a calificat in sferturi la Rogers Cup

Simona Halep, locul 4 WTA si favorita 4, s-a calificat in sferturile de finala ale turneului Rogers .

Halep, la Rogers Cup: Conferinta de presa stranie a Simonei. Romanca a raspuns in 38 de secunde la toate intrebarile

Conferinta de presa sustinuta de Simona Halep dupa abandonul din sferturile de finala de la Rogers Cup a durat mai putin de un minut!.

LIVE Simona Halep - Svetlana Kuznetsova in turul 3 la Toronto (23:30)

Simona Halep continua aventura la turneul Rogers Cup de la Toronto si o va intalni, joi, pe rusoaica Svetlana Kuznetsova intr-un meci din turul al treilea. Partida va fi live text in aceasta pagina dupa ora 23:30.

WTA Toronto: Simona Halep, abandon dupa ce a pierdut primul set al meciului cu Marie Bouzkova - Probleme la tendon

Simona Halep, locul 4 mondial, a abandonat meciul cu Marie Bouzkova Cehia, 91 WTA), din sferturi de la Rogers Cup, din cauza unei accidentari la tendon.

ANALIZA Halep, plina de regrete dupa Rogers Cup: Ce sansa a ratat si cum arata situatia ei in clasamentul mondial

Simona Halep a pierdut primul set cu Marie Bouzkova 91 WTA), dupa care a abandonat din motive medicale. Iesirea de la Rogers Cup in sferturi a fost una extrem de dureroasa si nu doar din cauza problemelor de la tendon.

Halep, meci de infarct la Rogers Cup: Simona a trecut de Brady cu emotii uriase. Stim cu cine poate juca in optimi

Simona Halep 4 WTA) si-a inceput tentativa de a-si pastra trofeul la Rogers Cup cu un meci incredibil, de doua ore si jumatate, cu americanca Jennifer Brady 74 WTA).

Halep, doborata de accidentare la Rogers Cup: Simona, start ingrozitor si final dureros de meci cu Bouzkova

Tentativa Simonei Halep 4 WTA) de a-si pastra trofeul la Rogers Cup s-a incheiat in sferturi intr-o partida in care totul a mers prost pentru constanteanca de 27 ani.

Simona Halep la Rogers Cup: Am avut probleme la tendonul lui Ahile inca de la primul meci

Simona Halep a abandonat meciul cu Marie Bouzkova Cehia, 91 WTA), din sferturi de la Rogers Cup, din cauza unei accidentari la tendon.

Halep la Rogers Cup. Simona va juca in sferturi cu o adversara pe care nu a intalnit-o niciodata

Simona Halep s-a calificat en-fanfare in sferturile de finala ale Rogers Cup, dupa ce a trecut usor de Svetlana Kuznetova, din Rusia.

Halep la Rogers Cup: Ce a nemultumit-o pe Simona in meciul pierdut in primul tur la turneul din Toronto

Simona Halep a spus, in conferinta de presa de dupa meciul de dublu pierdut in primul tur la Rogers Cup ca s-a simtit un pic batrana.

actualitate, 22:00