00:07

Simona Halep are datorii imense! Blocurile din Mamaia o duc la sapa de lemn pe numarul 1 WTA (FOTO)

Se pricepe la tenis, dar nu si la imobiliare. Blocurile pe care le ridica in Mamaia o saracesc pe Simona Halep. Firma de imobiliare controlata de familia Halep a acumulat datorii uriase la furnizori, potrivit. continuă pe B1

LIVETEXT Simona Halep castiga clar primul set din meciul cu Elise Mertens, in optimile de finala de la Roland Garros

Simona Halep revine pe teren si o intalneste pe belgianca Elise Mertens in optimile de finala de la Roland Garros.

SIMONA HALEP-ANDREA PETKOVIC LIVE VIDEO ONLINE STREAM Eurosport. Meci dificil pentru Halep la Roland Garros

SIMONA HALEP-ANDREA PETKOVIC LIVE VIDEO ONLINE STREAM Eurosport Simona Halep are 6-1 in meciurile directe cu Petkovic 30 ani, 107 WTA), germanca impunandu-se la prima confruntare, in 2009, la Bucuresti ITF,.

Simona Halep-Andrea Petkovic LIVE TEXT. inceput neclar pentru Halep in meciul de la Roland Garros

Simona Halep joaca cu Andrea Petkovic pentru calificarea in optimi la Roland Garros. Romanca este condusa cu 0-2 in primul set. Halep are 6-1 in meciurile directe cu Petkovic 30 ani, 107 WTA), germanca.

Cronica de la fata locului: Simona Halep si linistea ncrederii - Am uitat emotiile la intrarea n complex

Elise se incurajeaza, face eforturi sa se agate de orice sansa, dar mingea vine prea repede parca de la adversara. Terenul belgiencei pare la fiecare schimb mai mare, oricum te-ai uita. Mertens paraseste Roland Garros-ul in optimi, dupa un meci in care nu are sa-si reproseze prea multe. Simona Halep a fost la un alt nivel 6-2, 6-1 si calificare in sferturi), iar siguranta pe care a afisat-o liderul mondial m-a facut sa imi uit emotiile la intrarea in complexul parizian.

LIVE TEXT Simona Halep contra Andrea Petkovic in turul 3 la Roland Garros

Simona Halep o intalneste pe Andrea Petkovic din Germania, sambata, intr-un meci care conteaza pentru turul 3 la Roland Garros, turneul unde jucatoarea noastra are prima sansa la castigarea trofeului pus in joc.

Asa am trait Simona Halep contra Andrea Petkovic in turul 3 la Roland Garros

Simona Halep a intalnit-o pe Andrea Petkovic din Germania, sambata, intr-un meci care conteaza pentru turul 3 la Roland Garros, turneul unde jucatoarea noastra are prima sansa la castigarea trofeului pus in joc.

SIMONA HALEP-ELISE MERTENS LIVE TEXT. Romanca la un pas de sferturi, la Roland Garros

Simona incepe bine meciul cu belgianca si face breakul. Halep a castigat singura partida cu Mertens, la Madrid, in turul al doilea, cu 6-0, 6-3.

Simona Halep se califica in sferturi la Roland Garros. Meci fara emotii pentru romanca

SIMONA HALEP, anunt SOCANT despre parcursul la Roland Garros: Nu stiu daca se va intampla in acest an

Simona Halep a declarat, dupa calificarea in sferturile de la Roland Garros, ca isi doreste castigarea unui turneu de Grand Slam, insa nu este sigura ca acest lucru se va intampla in acest an.

actualitate, 00:07