10:15

SIMONA HALEP are lumea la picioare! MESAJ ULUITOR inainte de semifinale: O forta irezistibila

Meciul dintre Simona Halep si Angelique Kerber a fost o confruntare magnifica, iar romanca a fost o forta irezistibila, scrie site-ul WTA dupa meciul din sferturile de finala de la Roland. continuă pe B1

SIMONA HALEP are lumea la picioare! MESAJ ULUITOR inainte de semifinala: O forta irezistibila

Simona Halep are datorii imense! Blocurile din Mamaia o duc la sapa de lemn pe numarul 1 WTA (FOTO)

Se pricepe la tenis, dar nu si la imobiliare. Blocurile pe care le ridica in Mamaia o saracesc pe Simona Halep. Firma de imobiliare controlata de familia Halep a acumulat datorii uriase la furnizori, potrivit.

LIVE TEXT Simona Halep contra Angelique Kerber in sferturi la Roland Garros (15:00)

Simona Halep are parte de un test de foc, miercuri, in sferturile turneului de la Roland Garros, unde o va infrunta pe Angelique Kerber din Germania.

LIVE TEXT Simona Halep contra Angelique Kerber in sferturi la Roland Garros

LIVE TEXT Simona Halep contra Angelique Kerber in sferturi la Roland Garros. Meciul ajunge in decisiv!

Simona Halep, ultimul antrenament nainte de partida cu Kerber a fost facut cu un sparring partner stngaci

Simona Halep s-a antrenat pe Suzanne Lenglen cu un stangaci inainte de disputa din sferturile Roland Garros-ului cu Angelique Kerber. Ziarul oficial al competitiei prefata astfel partida dintre cele doua: Va fi un duel al defensivelor.

Simona Halep: ce masini prefera numarul 1 mondial

Simona Halep,actualul numar 1 mondial WTA, este extrem de pasionata de automobile. Asemenea evolutiei din teren, Halep are in garaj numai masini premium de sute de mii de euro. Cu o avere de peste 20 de milioane de dolari castigati din tenis si alte cateva milioane din sponsorizari, Simona Halep, 26 de ani, isi poate [].

Cronica de la fata locului: Simona Halep si linistea ncrederii - Am uitat emotiile la intrarea n complex

Elise se incurajeaza, face eforturi sa se agate de orice sansa, dar mingea vine prea repede parca de la adversara. Terenul belgiencei pare la fiecare schimb mai mare, oricum te-ai uita. Mertens paraseste Roland Garros-ul in optimi, dupa un meci in care nu are sa-si reproseze prea multe. Simona Halep a fost la un alt nivel 6-2, 6-1 si calificare in sferturi), iar siguranta pe care a afisat-o liderul mondial m-a facut sa imi uit emotiile la intrarea in complexul parizian.

SIMONA HALEP-ANGELIQUE KERBER LIVE TEXT la Roland Garros. Halep egaleaza la seturi

SIMONA HALEP-ANGELIQUE KERBER LIVE TEXT Jucatoarea germana de tenis Angelique Kerber va fi adversara romancei Simona Halep in sferturile de finala ale turneului de Mare Slem de la Roland Garros, dupa ce a reusit .

actualitate, 10:15