00:07

Simona Halep va conduce un Mercedes-AMG S63 4MATIC Cabriolet pe durata sezonului cald

In cadrul parteneriatului sau pe termen lung cu Mercedes-Benz Romania, Simona Halep va conduce un Mercedes-AMG S63 4MATIC Cabriolet pe parcursul sezonului cald 2017. continuă pe Adevărul

Simona Halep-Johanna Konta LIVE TEXT. Halep castiga primul set, tie break in setul secund

Simona Halep-Johanna Konta LIVE. Romanca conduce cu 3-0 in primul set Simona Halep si Johanna Konta 26 ani, 7 WTA) sunt la egalitate, 2-2, in meciurile directe. Halep s-a impus cel mai recent, cu 6.

Simona Halep-Johanna Konta LIVE TEXT. Konta revine in primul set

Simona Halep pierde in sferturi la Wimbledon si rateaza din nou sansa de a fi numarul 1 mondial

Cati bani castiga Simona Halep daca o invinge pe britanica Johanna Konta in aceasta seara

SIMONA HALEP - JOHANNA KONTA LIVE de la Wimbledon. Simona Halep s-a calificat in sferturile de finala la turneul de la Wimbledon, unde o va intalni pe britanica Johanna Konta. Conform grilei de.

SIMONA HALEP - JOHANNA KONTA LIVE de la Wimbledon. ONLINE STREAM EUROSPORT - VIDEO

SIMONA HALEP - JOHANNA KONTA LIVE de la Wimbledon. Simona Halep se infrunta cu Johanna Konta pentru un loc in semifinale la Wimbledon. Miza este uriasa pentru Halep, care in cazul unei victorii va deveni NUMARUL 1 MONIDAL. Meciul va fi transmis LIVE VIDEO pe Eurosport si ONLINE STREAM pe Eurosport player, dupa ora 17.

Simona Halep la o victorie de prima pozitie in clasamentul WTA

SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA LIVE de la Wimbledon. Simona Halep joaca azi cu Victoria Azarenka pentru un loc in sferturile de finala la Wimbledon. Halep 25 ani, a doua.

Simona Halep la o victorie de prima pozitie in clasamentul WTA. Calificare fara emotii in sferturi la Wimbledon

SIMONA HALEP - VICTORIA AZARENKA LIVE de la Wimbledon. ONLINE STREAM EUROSPORT - VIDEO

Simona Halep a pierdut meciul cu Johanna Konta in sferturile de finala de la Wimbledon. Simona putea deveni numarul 1 in clasamentul WTA

Simona Halep, locul 2 WTA si cap de serie numarul 2, a ratat, marti, calificarea in semifinalele turneului de la Wimbledon, al treilea Grand Slam al anului, si sansa de a deveni noul lider al clasamentului mondial al jucatoarelor profesioniste de tenis.

Simona Halep contra Johannei Konta, in sferturile de finala de la Wimbledon. Simona a castigat primul set

Simona Halep a castigat primul set la tiebreak, intr-un meci care o poate aduce pe locul I in clasamentul WTA.