20:45

Simona Halep a egalat situatia in Fed Cup, Cehia - Romania 1-1

Echipele Cehiei si Romaniei sunt la egalitate, 1-1, in sferturile Grupei Mondiale a Fed Cup, dupa ce Simona Halep a invins-o pe Katerina Siniakova cu 6-4, 6-0, sambata, in Ostravar Arena din. continuă pe Antena3

Cand este programat duelul Simona Halep - Karolina Pliskova, meciul vedeta al partidei de Fed Cup, Cehia-Romania

Meciul Cehia Romania, din Fed Cup 2019, ne poate aduce o calificare in premiera in semifinalele Grupei Mondiale a competitiei.

LIVE Sferturile de finala ale Fed Cup Cehia - Romania / Meciul 1: Karolina Pliskova - Mihaela Buzarnescu

De la ora 14. 00, Mihaela Buzarnescu 29 WTA) o intalneste pe Karolina Pliskova 5 WTA) in primul meci de simplu al intalnirii Cehia - Romania.

LIVE TEXT Sfeturile de finala ale Fed Cup: Cehia - Romania 1-0 Acum se joaca Katerina Siniakova - Simona Halep

In primul meci al intalnirii de la Ostrava, dintre Cehia si Romania, din sferturile de finala ale Grupei Mondiale II a Cupei Federatiei, Mihaela Buzarnescu a fost invinsa fara drept de apel de Karolina Pliskova, scor 6-1, 6-4,.

Fed Cup: Cehia - Romania. Simona Halep a CALCAT-O in PICIOARE pe Siniakova si a egalat scorul dupa prima zi

Este din nou egalitate in meciul de Fed Cup dintre Cehia si Romania. Simona Halep 3 WTA) a invins-o, sambata, intr-o maniera categorica, pe Katerina Siniakova 44 WTA), in doua seturi, cu scorul de 6-4,.

Halep o spulbera pe Siniakova, scor 6-4, 6-0, si Romania egaleaza Cehia in sferturile de finala ale Fed Cup.

In al doilea meci al intalnirii de la Ostrava, dintre Cehia si Romania, din sferturile de finala ale Grupei Mondiale II a Cupei Federatiei, Simona Halep a avut o evolutie entuziasmanta.

S-a stabilit ordinea meciurilor de la partida de Fed Cup, dintre Cehia si Romania. Cine debuteaza pentru echipa noastra

Azi a avut loc tragerea la sorti a ordinii meciurilor din confruntarea Cehia Romania, din primul tur al Grupei Mondiale 1 a Fed Cup 2019.

FOTO Au impresionat prin eleganta! Cum s-au imbracat fetele noastre la dineul oficial dinaintea meciului de Fed Cup cu Cehia

Romania va infrunta Cehia in sferturile de finala ale Fed Cup, partida urmand a avea loc in acest weekend la Ostrava.

Fed Cup: Cehia - Romania 1-0. Karolina Pliskova a DISTRUS-O pe Mihaela Buzarnescu in primul meci al intalnirii

Cehia conduce Romania cu 1-0 in Fed Cup, dupa ce Karolina Pliskova a invins-o categoric pe Mihaela Buzarnescu, in doua seturi, cu scorul de 6-1, 6-4.

Cehia conduce Romania dupa primul meci din Fed Cup. Pliskova a trecut fara emotii de Buzarnescu, scor 6-1, 6-4

In primul meci al intalnirii de la Ostrava, dintre Cehia si Romania, din sferturile de finala ale Grupei Mondiale II a Cupei Federatiei, Mihaela Buzarnescu 29 WTA) a intalnit-o pe Karolina Pliskova 5 WTA).

actualitate, 20:45